„Eurocash1” plečia veiklą ir įsigyja 2 kitas saugos įmones

Apsaugos ir inkasavimo paslaugų bendrovė „Eurocash1“ plečia veiklą ir iš „Maxima LT“ įsigyja 2 saugos įmones „Akonkagva“ ir „Eigeris“. Užbaigus sandorį daugiau kaip 420 šių įmonių darbuotojų įsilies į „Eurocash1“ kolektyvą – visos darbo vietos bus išsaugotos, o įmonių įsipareigojimai darbuotojams bus vykdomi toliau. Atsižvelgdama į pandemijos metu iškilusius iššūkius šiemet „Eurocash1” Lietuvoje pristatė naujas paslaugas ir planuoja 7,5 proc. pajamų augimą.

Viliaus Makausko, „Eurocash1“ direktoriaus teigimu, sandorius planuojama užbaigti iki kitų metų pavasario, kai būtinus leidimus suteiks LR Konkurencijos taryba. Pasibaigus įmonių įsigijimo procesui prie „Eurocash1“ kolektyvo prisijungs per 420 darbuotojų, daugiausia dirbančių Vilniaus ir Panevėžio apskrityse. Po susijungimo bendras „Eurocash1“ darbuotojų skaičius Lietuvoje išaugs iki 1100.

„Įsigydami dvi saugos įmones planuojame toliau stiprinti pozicijas rinkoje. Nors pandemija mūsų verslui iškėlė naujų iššūkių, operatyviai perorganizavome veiklą. Mažėjančias įplaukas iš inkasavimo kompensavome pajamų augimu iš apsaugos paslaugų, –  sako V. Makauskas. – Išsiplėtė apsaugos darbuotojų atsakomybių ratas, pradėjome teikti individualių seifų nuomos paslaugas, klientams suteikėme galimybių daugiau paslaugų užsisakyti internetu.“

Šių metų pradžioje „Eurocash1” Vilniuje ir Kaune atidarė naujas privačių seifų nuomos saugyklas. Dar šiemet Klaipėdoje bus atidaryta jau trečioji seifų saugykla. Technologiškai pažangios seifų saugyklos veikia miestų centruose visą parą. Naujausi techniniai ir programiniai sprendimai užtikrina saugų ir autonominį klientų patekimą į saugyklas 24/7 režimu.

„Džiaugiamės, kad mūsų komandą papildys kolegos, turintys patirties saugos versle. Nuolat investuojame tiek į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, tiek į naujus technologinius sprendimus. Tai užtikrina stabilų verslo augimą – šiemet Lietuvoje planuojame 7,5 proc. didesnes pajamas, nei pernai”, –  teigia „Eurocash1“ vadovas.

Apie „Eurocash1”:  

2000 m. įsteigta „Eurocash1“ yra viena didžiausių apsaugos ir inkasavimo bendrovių Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė teikia privačių ir juridinių asmenų, jų turto elektroninę ir fizinę apsaugą, diegia išmanius apsaugos sprendimus gyvenamuosiuose ir administracinės paskirties objektuose, teikia individualių seifų nuomos paslaugas. Iš viso „Eurocash1“ saugo daugiau kaip 10 tūkst. objektų. Šiuo metu Lietuvoje ir Latvijoje įdirbinta daugiau kaip 1300 darbuotojų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: