Filmo plakatas

Filmas „Jaunasis vadas Vinetu“: ekskursija į vaikystę ir tikrųjų vertybių pamokos vaikams

Ar pamenate, kai vaikystėje su didžiausius džiaugsmu ir smalsumu pasinerdavote į nuotykių pasaulį knygose ir filmuose? Kaip žavėdavo indėnų ir kaubojų gyvenimas prerijose ir laukiniuose Vakaruose? Tuo metu, kai rodydavo nuotykių filmus moksleiviams, kiemai būdavo tušti – visi, prikibę prie televizorių ekranų arba atstovėję eilėje prie kino teatro bilietų kasos, pasinerdavo į nuotykius. Filmų platintojai “Greta Garbo films” kviečia šeimas kartu su mokyklinio amžiaus vaikais vėl patirti tuos neišdildomus įspūdžius, žiūrint vokiečių režisieriaus Mike Marzuk juostą „Jaunasis vadas Vinetu“.

Praėjusiais metais užsienio kino teatruose pasirodęs filmas „Jaunasis vadas Vinetu“ (anlg. The young chief Winnetou) nuo vasario 10 dienos pakvies ir Lietuvos žiūrovus į miestų kino sales. Toks laikas pasirinktas neatsitiktinai. Kai metų pradžia ir oras ne itin visus džiugina, filmo platintojai įsitikinę, kad šioje istorijoje tvyranti nuotaika ir ryškios spalvos tikrai ne vieną privers nusišypsoti. Šeimoms ir jaunesniems filmų žiūrovams juostos peržiūra gali būti puikus laisvalaikio praleidimas, o galbūt net ir vienos ar kitos pamokos išsinešimas.

Pavojingų nuotykių, dramos ir geros nuotaikos istorija

Vaikams ir paaugliams skirtoje kino juostoje pasakojama dvylikamečio vyriausiojo genties vado sūnaus drąsi istorija. Dėl paslaptingai dingusių bizonų apačių genčiai gresia badas. Jaunasis Vinetu, siekdamas įrodyti tėčiui, kad jis gali valdyti savo karštą charakterį ir prisiimti atsakomybę už kitus, leidžiasi į pavojingus nuotykius su savo seserimi ir naujai atrastu draugu – berniuku iš kaimo.

Filme pasakojama istorija apie jauną berniuką, kuris yra užsispyręs, smalsus ir drąsus. Nuotykių kupinoje juostoje netrūksta veiksmo, dramos, kriminalinių nusikaltimų ir, žinoma, geros nuotaikos. Suaugusiems žiūrovams tai bus puiki ekskursija į vaikystę, o vaikai ir paaugliai neabejotinai žavėsis jauno herojaus atkaklumu, smalsumu ir drąsa. Viso seanso metu bus lengva išlaikyti dėmesį, įsijausti į veikėjų vaidmenis, o filme atskleidžiamas naudingas pamokas kiekvienas galės pritaikyti sau.

Ne tik nuotykiai, bet ir vertingos pamokos

Šioje istorijoje galima pastebėti daug naudingų pamokų: nuo ryžto skatinimo ir asmeninio tobulėjimo  iki paprasčiausios laimės – tikrojo gyvenimo džiaugsmo ieškojimo. Tai pamokantis filmas, atskleidžiantis tikrąsias vertybes. Todėl labai tinka antrų – šeštų klasių mokinių edukacijai, peržiūrai su visa klase ir diskusijai po filmo. Jaunieji žiūrovai galėtų išsinešti nemažai pamokų iš šios kino juostos: ryžto ir užsispyrimo siekti savo tikslus, tikėjimo ir pasitikėjimo savimi, ryšio su kitais svarbos.

Istorija moko, kaip svarbu aplink save turėti žmones, kurie gali padėti, palaikyti, patarti. Tokia žmonių, draugų ir bičiulių grupė yra nepalaužiama. „Viena strėlė lūžta lengvai, krūva strėlių – neperlaužiamos, kartu jos stipresnės“, – filme atskleidžiama paslaptis jaunajam Vinetu ir smalsiems žiūrovams.

Sekite kino teatrų anonsus bei repertuarus ir nepraleiskite puikios jaunojo Vinetu istorijos. Filmo peržiūra paliks puikų įspūdį, sukels šiltas, teigiamas emocijas, kuriomis tikrai norėsis dalintis su aplinkiniais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: