P. Židonio nuotr.

FK „Panevėžys” nugalėjo FA „Šiauliai“ futbolininkus rezultatu 2:0

Futbolo klubas „Panevėžys“ į rinktinių pertrauką žengė geros nuotaikos. „TOPsport A lygos“ 16-ajame ture su naujuoju strategu Stijnu Vrevenu panevėžiečiai 2:0 (1:0) nugalėjo FA „Šiauliai“.

Aukštaitijos sostinės komanda sužaidė puikų pirmą kėlinį. 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasižymėjo Federico Palaciosas, kiek vėliau ne ką mažiau efektingai kamuolį į skersinį sukirto Markas Beneta.

Taip pat rezultatyvų perdavimą atlikęs Ernestas Veliulis smūgiavo arti tikslo, o Siverto Gussiaso bandymą nuslopino svečių vartininkas. Pirmame kėlinyje teko atlikti priverstinį keitimą – vietoje Kasparo Dubros pasirodė Malcolmas Cacutalua.

Po pertraukos panevėžiečiai išsiskyrė tolimais smūgiais, tiesa, 67-ąją minutę Tomas Švedkauskas pademonstravo puikią reakciją, pirštų galiukais į virpstą nukreipęs Eligijaus Jankausko spirtą kamuolį. Sunkią atkarpą atlaikę šeimininkai nubaudė oponentus kontratakos metu – 74-ąją minutę pasižymėjo po keitimo pasirodęs Noelis Mbo.

Per likusį laiką sėkmingai žaidė T. Švedkauskas, Sigitas Olberkis pasiuntė kamuolį į skersinį, o N. Mbo nepasinaudojo gera proga džiaugtis dubliu.

Rinktinių pertraukos metu „Panevėžys“ sužais kontrolines rungtynes birželio 7 dieną, penktadienį. Dvikovos „Aukštaitijos“ stadione su Rygos „Metta“ klubu prasidės nuo 13 val.