Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ pralaimėjo Gargždų „Bangai”

„Panevėžio“ futbolo klubui nepavyko atsirevanšuoti prieš Gargždų „Bangą“. „TOPsport A lygos“ 13-ajame ture panevėžiečiai svečiuose patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:2 (0:0).

Pirmoje mačo dalyje Gino Lettieri kariauna išsiskyrė tolimu ir netiksliu Jeffrey Sarpongo smūgiu, kitoje aikštės pusėje kartą svečiams itin pasisekė, kai puikios progos įvarčiu nepavertė Vilius Piliukaitis.

Po pertraukos „Panevėžys“ kiek suaktyvėjo, bet aikštės viduryje prarastas kamuolys lėmė praleistą įvartį. 53-iąją minutę į baudos aikštelę įsiveržęs Pijus Srėbalius buvo tikslus.

Deja, 64-ąją minutę standartinės padėties metu kamuolį į savo vartus nukreipė puolėjas Nika Kačarava. Kiek vėliau kartvelas atliko smūgį, jo bandymą neutralizavo vartų sargas.

Trečią pridėto laiko minutę po varžovo žaidimo ranka į „Bangos“ vartus buvo skirtas baudinys, tačiau jo nerealizavo Ernestas Veliulis – spirtą kamuolį sugavo vartininkas.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais gegužės 18 dieną, šeštadienį. 14-ojo turo dvikova su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 18 val.