Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys” sezoną pradėjo lygiosiomis

Futbolo klubas „Panevėžys“ pradėjo 2024 metų „TOPsport A lygos“ sezoną rungtynėmis Telšiuose. 1-ojo turo dvikova svečiuose su vietos „Džiugu“ baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pirmame kėlinyje aktyviai rungtyniavo Nika Kačarava. Du jo galva smūgiuotus kamuolius sugavo varžovų vartininkas, po kartvelo perdavimo puikią progą turėjo Matijus Remeikis – nuo saugo šūvio apsigynė Marius Paukštė.

„Džiugas“ atsakė bandymais iš tolimesnės distancijos – kamuoliai skriedavo pro šalį. Per pertrauką strategas Gino Lettieri atliko du keitimus, oficialiame mače „Panevėžio“ gretose debiutavo slovakas Robertas Mazanas.

Antroje dvikovos pusėje varžovai sužaidė vieną geresnę atkarpą, Vytautas Černiauskas pora sykių turėjo apsiginti, kartą kamuolys skriejo pro šalį. Savo ruožtu panevėžiečiai turėjo kelias labai dėkingas galimybes, tačiau Jeffrey Sarpongui, N. Kačaravai bei po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Nojui Lukšiui pritrūko tikslumo.

Antrąsias „TOPsport A lygos“ rungtynes „Panevėžys“ žais „Žemynos“ progimnazijos stadione. Kovo 10 dieną, sekmadienį, panevėžiečiai nuo 15 val. priims Alytaus „Dainavą“.