Fk-Panevėžys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ šiandien susigrums su Vilniaus „Žalgiriu“

Futbolo klubas „Panevėžys“ sudėtingą savaitę užbaigs dvikova sostinėje. „Optibet A lygos“ 24-ajame ture Gino Lettieri treniruojama komanda susigrums su Vilniaus „Žalgiriu“.

Titulą ginantys čempionai po rinktinių pertraukos įjungė aukštą pavarą – iškovotos visos penkios pergalės, per jas pelnyta 17 įvarčių. Turnyro lentelėje „Žalgiris“ turi 52 taškus ir rikiuojasi antras, nuo panevėžiečių atsilikdamas 3 taškais bei sužaidęs maču daugiau.

Šiame sezone komandos buvo susitikusios du kartus. Pirmajame rate „Panevėžiui“ nepavyko realizuoti progų – buvo sužaista 0:0, antrame rate žalgiriečiai iškovojo dramatišką pergalę rezultatu 2:1, kai pergalingas įvartis buvo pelnytas paskutinėmis akimirkomis.

Antradienį „Žalgiris“ akistatą su Stambulo „Galatasaray“ ekipa baigė lygiosiomis 2:2.

Prieš lyderių susidūrimą įspūdžiais su fk-panevezys.lt svetaine pasidalino vasarą klubą papildęs Federico Palaciosas.

„Prieš atvykdamas čia ankstesnes rungtynes žaidžiau spalio 22 dieną, tad esu laimingas dėl kiekvienos aikštėje praleistos minutės. Manau, kad man dar reikia kelių mačų norint būti geriausios formos.

Rungtynės prieš „Hapoel“ buvo puiki patirtis visam klubui. Kovojome tikrai labai gerai ir žinome, kad turime gerus šansus atsakomosioms rungtynėms. Sekmadienį bus sunkus mačas – neturėsime daug laiko pailsėti, tačiau atiduosime viską, kad pasiektume gerą rezultatą“, – teigė saugas.

„Žalgirio“ ir „Panevėžio“ dvikova įvyks liepos 30 dieną, sekmadienį. Mačas LFF stadione prasidės nuo 21 val., transliaciją bus galima stebėti TV6 kanalu.