Fk-panevezys.lt nuotr.

FK „Panevėžys“ su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais sužaidė lygiosiomis

Futbolo klubas „Panevėžys“ pirmąjį „TOPsport A lygos“ ratą baigė lygiosiomis. 9-ajame ture panevėžiečiai susitiko su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais ir pasidalino po tašką – 1:1 (1:0).

Mačo pradžioje strategui Gino Lettieri teko atlikti priverstinį keitimą. Vietoje traumą patyrusio Marko Benetos į aikštę žengė Ignas Venckus.

Pirmame kėlinyje aktyviai žaidė Nemanja Bosančičius, kartą smūgiavęs pro šalį ir atlikęs porą aštrių perdavimų komandos draugams. Serbas pakovojo antrame aukšte, o Federico Palaciosas antrą pridėto laiko minutę surado I. Venckų, kuris taikliai mušė vienu lietimu.

Iki pertraukos svečiai išsiskyrė dviem grėsmingais epizodais – Gusto Jarusevičiaus ir Henrique Devenso smūgius atrėmė Vytautas Černiauskas.

Antroje mačo pusėje varžovams pavyko atstatyti pusiausvyrą. V. Černiauskas dar prieš tai apsigynė nuo poros atakų, atrėmė ir Lino Pilibaičio baudinį, tačiau nuo pakartotinio G. Jarusevičiaus bandymo 69-ąją minutę neturėjo galimybių apsiginti.

Per likusį laiką V. Černiauskas nuslopino G. Jarusevičiaus prasiveržimą, savo ruožtu, keli pavojingi šeimininkų perdavimai į baudos aikštelę galutiniais smūgiais nevirto.

10-ajame ture „Panevėžys“ taip pat žais namuose. Balandžio 24 dieną, trečiadienį, panevėžiečiai „Aukštaitijos“ stadione priims Telšių „Džiugą“, mačo pradžia – 18 val.