Floristikos užsiėmimai Panevėžio bendruomenei

Galvodami apie mokyklą mes prisimename pamokas, renginius, uniformas. Tačiau šiuolaikinė mokykla neapsiriboja mokykline veikla. Mokykla tampa bendruomenės traukos centru, į kurį susirenka aplinkinių mikrorajonų gyventojai, dalyvauja kultūriniuose bei kitokiuose renginiuose.

Panevėžio Vakarinės vietos bendruomenės tarybos sprendimu buvo skirtas finansavimas „Ąžuolo“ progimnazijos inicijuotai veiklai. Tai du floristikos užsiėmimai, kuriuos rengia mokyklos floristikos būrelio vadovė D. Baubonienė.

Pirmasis užsiėmimas „Sustabdyti rudenį“ jau įvyko. Į renginį pakvietėme visus neabejingus gamtai ir menui panevėžiečius. Po sunkios darbo dienos nedrąsiai rinkosi smalsios dalyvės. Per užsiėmimą vadovė pateikė teorinių ir praktinių žinių. Praktinio užsiėmimo metu kiekvienai dalyvei buvo galima pačiai pasidaryti kažką gražaus ir nepakartojama. Buvo girdėti šurmulys, linksmi pokalbiai ir juokas. Aplinka tapo šilta ir jauki.

Renginyje dalyvavusios bendruomenės narės teigė, jog ėjo į užsiėmimą tiesiog norėdamos sužinoti kažką nauja. O per užsiėmimą metu, kaip pastebėjo ne viena moteris, jos atsipalaidavo, užmiršo šeimyninius rūpesčius.

Į namus visos buvo išlydėtos su pačių pasigamintais kūrybiniais darbais ir šypsena veide.

Lauksime kito užsiėmimo, kuris jau kvepės Kalėdomis ir kaip tikimės, suteiks daug džiaugsmo dalyviams. Jis vyks šių metų lapkričio 10 dieną 16.00 val. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje (Žvaigždžių g. 26).

Į užsiėmimą galite registruotis telefonu 864087703.

 
Socialinė pedagogė Jūratė Nemanienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: