Nuotraukos: Mariaus Žičiaus ir Audriaus Dzibidavičiaus

Fotografė Eglė Hugo pristatė apnuogintu vyriškumu alsuojančią knygą „New Other“. „Banalumo čia nerasite – tik daug vietos fantazijai“- atvirauja autorė

Ketvirtadienio vakarą į restoraną „The Gallery“, įsikūrusį Nacionalinės dailės galerijos prieigose, rinkosi kviestinė publika. Nešlifuotą vyriškumą demonstruojantis, socialiniuose tinkluose gerbėjų minias renkantis, Eglės Hugo projektas “New Other” įgavo kūnišką pavidalą – dienos šviesą išvydo vyrų meninės fotografijos knyga „New Other“.

Senovines kino juostas primenančio Eglės darbų braižo neįmanoma supainioti su kieno nors kito. Nostalgija dvelkiantys kadrai plačiai sklinda po pasaulį, yra atpažįstami Lietuvos bei užsienio rinkose ir fotografijos meno lauke. Profesionalūs modeliai, aktoriai, verslininkai, muzikantai pasitiki Eglės gebėjimu pagauti gyvas, tarsi netyčia iš po socialinių kaukių išsprūdusias emocijas, gilų, gyvenimo nugairintą žvilgsnį, todėl su knygos debiutu jos pasveikinti susirinko gausus būrys stilingų ir žymių svečių.

Knygos sutiktuvėse smagiai laiką leido dainininkės Angelou, Kaia, dizaineris Giedrius Paulauskas, mados fotografas Vaidas Jokubauskas, žurnalistė Rūta Lapė, modelis Jonas Misevičius ir kiti.

Renginio siela Eglė Hugo su džiaugsmu ir jauduliu dėkojo nuotraukų herojams, visiems susirinkusiems ir tiems, kurie ją lydėjo fotoknygos leidimo procese, ypač daug prisidėjusiai „Social Drum“ agentūrai ir širdies draugui Petrui, kuris įkvėpė nesustoti pusiaukelėje, nepaleido mylimosios rankos ir žvilgsniu lydėjo viso šventinio vakaro metu.

Pristatymo renginio organizavimu, idėjos estetiniu ir garsiniu išpildymu rūpinosi profesionali „Event Solutions“ komanda. Renginio tema „Kino aikštelė“ puikiai atspindėjo Eglės Hugo kinematografinį nuotraukų braižą, o tam kad svečiai galėtų atskleisti skirtingas savo asmenybės puses, buvo įkurta madingiausias tendencijas diktuojanti akinių „Optiroom“ stotelė, kviečianti pasimatuoti savo stilių.

“New Other” – tai odė vyrams, jų nesumeluotoms emocijoms, po stora oda slėptiems, bet atskleistiems jausmams, gyviems žmonėms ir autentiškumui. Simboliška, kad knyga „New Other“ tapo dovana ne tik Eglės talento gerbėjams, bet ir pačiai sau, nes buvo pristatyta fotografės gimimo dienos išvakarėse.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: