Frakcija “KARTU” pasmerkė P. Vadopolo pareiškimus

Frakcija “KARTU” pasmerkė P. Vadopolo pareiškimus

1576
0
DALINTIS
Frakcijos KARTU pirmininkas Darius Viržonis

Panevėžio miesto Tarybos frakcija “Kartu” išplatino politinę poziciją dėl kolegos Povilo Vadopolo nevaldomo antimaidaniško entuziazmo.

“Socialdemokratų partijos ir Panevėžio miesto tarybos socialdemokratų frakcijos atstovo  Povilo Vadopolo vieši pasisakymai, iškreiptai interpretuojantys Maidano įvykius Ukrainoje, peržengia visas toleruotinas ribas. Su priešiškos Lietuvai valstybės vykdomos agresyvios užsienio politikos palaikymu negali būti taikstomasi. Todėl P. Vadopolo pareiškimus vienareikšmiškai vertiname kaip priešiškus nacionalinei valstybės politikai ir nacionaliniams interesams, griežtai pasisakome prieš prorusiškos propagandos skleidimą ir visuomenės, tame tarpe jaunų Lietuvos karių, klaidinimą. Remiame Ukrainos siekį išsaugoti teritorinį vientisumą bei nepriklausomybę, visus šiuos siekius žeminančius pareiškimus ir veiksmus smerkiame”, – teigiama Frakcijos KARTU pirmininko Dariaus Viržonio pranešime.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.