Kklietkabelis.lt nuotr.

G. Maldūnas: apie sėkmingą sezono pradžią ir sekmadienio dvikovą su „Žalgiriu“

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ puolėjas Gabrielius Maldūnas pradėjo jau ketvirtą savo sezoną gimtojo miesto komandoje.

Sezono pradžia kol kas klostosi gerai tiek klubui, tiek pačiam žaidėjui: „7bet-Lietkabelis“ per trejas rungtynes iškovojo tris pergales, o G. Maldūnas rinkdamas po 7,3 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 14,3 naudingumo balo yra antras naudingiausias komandos gretose.

Įveikę „Pieno žvaigždes“, „Šiaulius“ ir „Gargždus“ panevėžiečiai pasitinka kur kas rimtesnį iššūkį – jau sekmadienį į Panevėžį atvyksta Kauno „Žalgiris“.

Apie artėjančias rungtynes su Kauno klubu, sezono startą bei senbuvio etiketę G. Maldūnas papasakojo interviu „kklietkabelis.lt“ svetainei.

– Sezoną pradėjote trimis pergalėmis paeiliui. Kaip vertini tokį rezultatą?

– Trys pergalės yra labai geras rezultatas. Šis sezonas man jau yra ketvirtas Panevėžyje, bet dar nė karto neteko pradėti sezono trimis pergalėmis iš eilės, visada pradžioje kažkur suklupdavome. Žaidimas dar nėra toks, kokio norime, bet manau, kad tai yra geras ženklas, nes net su tokiu žaidimu pavyko laimėti, o kai jį patobulinsime, viskas turėtų būti dar geriau.

– Tarpsezoniu komandoje pasikeitė nemažai žaidėjų. Ar jau pavyko susibendrauti, kokia atmosfera vyrauja komandos viduje?

– Visi žaidėjai į darbą žiūri vienodai, visi nori dirbti, tai yra labai gerai. Kiekvieną sezoną didelė dalis žaidėjų pasikeičia, tad ir mes su Vyteniu (Lipkevičiumi) jau žinome, kaip padėti naujokams apsiprasti ir kaip integruoti juos į komandą, todėl stengiamės būtent tą ir daryti.

– Koks jausmas būti ne tik komandos senbuviu, bet ir vienu iš vyriausių žaidėjų?

– Jau ir pernai turėjau tą komandos senbuvio etiketę, metai bėga ir reikia su tuo vis labiau susitaikyti. Kai žaidžiau Kėdainiuose, ten taip pat buvau vienas iš vyriausių žaidėjų, tad man tai nėra naujas dalykas. Labai to nesureikšminu, dabar kaip tik pati branda, todėl reikia tuo naudotis.

– Nenadas Čanakas sakė, jog likęs dirbti Panevėžyje, pirmiausia norėjo išsaugoti komandoje jus su V. Lipkevičiumi. Koks jūsų ryšys su treneriu?

– Treneris moka labai greitai atrasti ryšį su visais žaidėjais. Buvo labai malonu išgirsti, kad jis manimi pasitiki. Mūsų santykiai labai geri, kasmet jie tik dar labiau gerėja. Džiaugiuosi, kad treneris vertina tai, ką mes su Vyteniu duodame komandai.

– Jau sužaidėte trejas oficialias rungtynes, prieš tai ir keletą draugiškų mačų. Kur matai šio sezono komandos stiprybes?

– Manau šį sezoną turime gerus kūnus, galėsime agresyviai gintis. Galbūt talento puolime ir neturime labai daug, bet su savo gynyba turėsime įrodyti, kad esame gera komanda. Tikimės, kad tinkamai išnaudodami pranašumus gynyboje, atrasime gerų opcijų ir puolime.

– Sekmadienį laukia pirmoji akistata su „Žalgiriu“. Kokį įspūdį tau kol kas palieka ši komanda?

– Matosi, kad „Žalgirio“ komplektacija yra kitokia negu praėjusiame sezone. Visi kalba apie tai, kad jie bus agresyvesni gynyboje, tą parodo ir pirmosios rungtynės.

– Kaip manai, kas bus svarbiausia sekmadienį norint pasiekti pergalę?

– Svarbiausi dalykai rungtynėse vienareikšmiškai bus energija ir agresyvus žaidimas gynyboje. Manau, kad viskas gali būti neblogai, jeigu išeisime į aikštelę su gera energija. Jos labai daug gali pridėti fanai, tą pajautėme praėjusio sezono pabaigoje. Tikiuosi, kad arena bus pilna, tai mums duotų labai daug.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.

Spalio 9 d. (sekmadienį) Panevėžyje svečiuosis Kauno „Žalgiris“, spalio 19 d. laukia pirmosios Europos taurės (Eurocup) namų rungtynės su Ulmo „Ratiopharm“ klubu iš Vokietijos, o spalio 22 d. į Panevėžį atvyks Vilniaus „Rytas“.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: