LNK nuotr.

G. Savicko mama: Giedriau, tave iš darbo išmetė, vietoj tavęs bus Ugnė Siparė

„Giedriau, tu nebūsi „Kaukėse“. Gal tu šito nežinai, bet tave išmetė. Bus dabar Ugnė Siparė. Aš tik išgyvenu, kad tu darbo turėtum“, – nerimo pilną mamos skambutį kvatodamasis prisiminė Giedrius Savickas, smagią istoriją pasakodamas „Muzikinės kaukės“ vedėjai Ugnei, atvykusiai į pokalbių laidą „Šeškinės 20“.

Tiesa ta, kad „Muzikinė kaukė“ persikėlė į LNK, ir nuo šiol kanale yra dvi laidos, kurių pavadinime yra žodis kaukės. „Muzikinės kaukės“ vedėja tapo Ugnė Siparė, o Giedrius Savickas veda „Kaukes“.

Tai nebus viena istorija apie mamas šio trečiadienio vakaro šou „Šeškinės 20“. Aktorius Dainius Kazlauskas pasakos, kaip atsargiai mamos klausė, ar ši žiūrinti „Kaukes“, kuriose jis dainavo pasislėpęs po Juodvarnio kostiumu.

„Su mama buvo labai juokinga. Juk apskritai niekam negalėjau pasakyti, kad dalyvauju, todėl labai atsargiai pradėjau jos klausinėti. Teiravausi, ar žiūri tokią laidą, gal yra kaukė, kuri jai įdomi ar patinka. Mano mamai yra 85-eri metai. Ji sako žiūriu, žiūriu, bet nežinau, net kuri man patinka. Tada pradėjau domėtis, kad galbūt yra kaukė, kuri jai nepatinka. Tai mama atsakė, kad, oi, yra vienas, tas beprotis, laksto jis ten su tais sparnais ir vaidina, kas tai aš. Tai sakė, kad kai rodydavo Juodvarnį, ji išeidavo į virtuvę“, – dalijosi D. Kazlauskas.

O prieš finalą D. Kazlausko mama jau turėjo įtarimų, kad po Juodvarniu slepiasi jos sūnus. „Tai tu ten dainuoji, ne? Pradėjau gintis, kad, mama, ne, na kur aš tau dainuoju, tu ką. Na jau, prisipažink, tu tas su sparnais, čia tu? Visi kalba, kad čia tu, toliau kalbėjo ji. Na, labai gražiai dainuoji, man iškart patiko, kai tik pamačiau, nuo pat pirmos laidos. Myliu savo mamą, tai labai faina“, – juoko neslėpė Dainius Kazlauskas.

Tapęs „Muzikinės kaukės“ komisijos nariu, aktorius atskleidė skirtumus tarp vienos ir kitos laidos.

„Dėl persikūnijimo žinomu dainininku. Yra žymiai lengviau persikūnyti, kai darai šaržą. Atrandi keletą atraminių dalykų, detalių ir lengvai padarai. Bet kaip padaryti neperspaudus? Iš tikrųjų, persikūnyti į kitą žmogų yra žiauriai sudėtinga ir faktiškai neįmanoma“, – svarstė Dainius.

„Aš galvoju, kad pats sudėtingiausias dalykas šiame projekte yra išlaikyti rimtumą ir tame nepadaryti komedijos. Pavyzdžiui, kokio atlikėjo tu labiausiai norėtum ir kokio nenorėtum? Man labai įdomu, nes daug kas sako, kad moterys norėtų išbandyti įsikūnyti į vyrą, ir atvirkščiai, nors man atrodo čia yra be galo sudėtinga“, – Ugnė Siparė teiravosi projekto dalyvės Monikos Mėčiūtės.

„Pradžioje sakiau, kad nenoriu vyro, bet mano balsas yra iš žemesnių, todėl galėčiau kažkokį vyrą su aukštesniu balsu paimti, kodėl gi ne. O šiaip tai vyro norėčiau“, – kalbės Monika Mėčiūtė.

„Muzikinės kaukės“ užkulisiai – jau šį trečiadienio vakarą laidoje „Šeškinės 20“, 20 val., per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: