„Garsas“ kviečia į festivalį „Europos kinas ir dieną, ir naktį“

Balandžio 12-18 d. kino centre „Garsas“ vyks jau XX tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“. Kaip įprastai, tarptautinį festivalį sudaro trys programos: pagrindinė – „Kinas, keičiantis mus“, vaikams ir jaunimui – „Pažadinti žvilgsniai“, komedinė – „Mirti negalima juoktis“.

Iškilmingas festivalio atidarymas vyks balandžio 12 d. 18 val., jame dalyvauti ketina užsienio šalių ambasadoriai, kino filmų režisieriai, aktoriai. Dvejose kino salėse bus parodyti 5 filmai. Rengiama išskirtinė naktinė kino programa, atėjusiųjų lauks raudonas kilimas, naktipiečiai, fotosesija ir dar daug staigmenų. Festivalio aprangos kodas – 20 gyvenimo atspalvių.

Pagrindinėje programoje „Kinas, keičiantis mus“ pristatomi filmai, skatinantys kritiškai apmąstyti mus supančius veiksnius bei jausmus. Penktadienį bus parodytas 2023 m. Liuneno kino festivalio filmas „Visas gyvenimas“, kuris sukurtas pagal Roberto Seethalerio to paties pavadinimo romaną. Tai istorija apie gyvenimą, meilę, mirtį ir žmogaus kelionę per pasaulį, kuriame pastoviai keičiasi vertybės ir iššūkiai. Tai pasakojimas apie paprastą žmogų, gyvenimą atokioje vietovėje, jo patirtus išbandymas ir gebėjimą atrasti ramybę net sunkiausiomis akimirkomis. Po šio filmo didžiojoje salėje bus galima pamatyti čekų dramą „Ponai Stodalos“, o mažojoje salėje – kroatų „Eskortas“.

Programa „Mirti negalima juoktis“ skirta gero humoro mėgėjams. Po gardžios kino naktipiečių pertraukos ištvermingiausių žiūrovų laukia komedijų programos atidarymas su slovakų komedija „Auksarankis“ ir prancūzų filmu „Trumpo romano kronikos“.

Vaikų ir jaunimo programos „Pažadinti žvilgsniai“ atidarymas vyks balandžio 12 d. 13 val. Čia jaunieji kino filmų mėgėjai pamatys vokiečių filmą „Rytoj kažkur prie jūros“, lauks susitikimas su pagrindiniu filmo aktoriumi.

Po dieną ir naktį trukusio atidarymo, festivalis ir savaitgalį žiūrovus kvies į filmų pristatymus, diskusijas bei susitikimus su režisieriais, kūrybinėmis grupėmis. Išsamią informaciją rasite www.garsas.lt.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: