Christian Vieler nuotr.

Garsiausias šunų fotografas dirbs Vilniuje: kviečia į nemokamą fotosesiją

Vilniečiai turės neeilinę galimybę savo akimis išvysti Lietuvoje viešinčio pasaulinio garso menininko darbus. Rugsėjo 8-9 d. prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įsikurs vieno žinomiausių pasaulyje šunų fotografo Christian Vieler fotostudija. Renginio metu prekybos ir pramogų centro lankytojai galės ne tik pasidairyti po itin smagią nuotraukų parodą, bet ir patys užregistruoti savo keturkojus fotosesijai pas žymųjį fotografą.

Pirmą kartą lankysis Baltijos šalyse

Sakoma, kad šuo – pats nuoširdžiausias ir ištikimiausias žmogaus draugas, o jo meilė bei atsidavimas yra beribiai. Šunų išraiškose atsispindi milijonai skirtingų emocijų, kurias dažnai fiksuojame  telefonais, tačiau retas savo augintinį nuveda į profesionalią fotosesiją. Būtent tokią galimybę Lietuvos gyventojams nusprendė padovanoti „Josera“, kuri į mūsų šalį pakvietė vieną žymiausių pasaulyje šunų fotografų.

„Žinojome, kad fotografas Ch. Vieler jau ne vienerius metus bendradarbiauja su „Josera“ ir įvairiose šalyse daro labai įdomius projektus. Tokios fotostudijos jau buvo įrengtos Austrijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose pasaulio valstybėse. Mes esame pirmieji iš Baltijos šalių, kuriems pavyko pačiupti tokią galimybę ir prisikviesti šį fotografą į Lietuvą. Ch. Vieler dar nėra buvęs nei Latvijoje, nei Estijoje, todėl labai džiaugiamės, kad būtent lietuvaičiams ir jų keturkojams draugams galėsime padovanoti tokią gražią šventę“, – pasakoja „Josera“ oficialaus atstovo Lietuvoje UAB „Vetfarmas“ rinkodaros projektų vadovė Jurgita Vaitiekė.

Renginio erdvėje taip pat bus eksponuojama ir specialiu „Josera“ užsakymu įgyvendinta nuotraukų paroda, kurioje įamžintos nesuvaidintos šunų emocijos ir pastangos siekiant pagauti jų link skriejančius skanėstus. Juokingos ir netikėtos fotografo Ch. Vieler užfiksuotos šunų išraiškos ne tik privers skaniai nusikvatoti, bet ir dar stipriau pamilti geriausią žmogaus draugą.

Laukia ir daugiau pramogų

Renginio lankytojai galės ne tik pasižvalgyti po jau padarytų nuotraukų parodą, tačiau turės galimybę ir patys registruoti savo augintinius į rugsėjo 9 dieną vyksiančias fotosesijas. Jų metu džiugių akimirkų netrūks nei šeimininkams, nei jų draugams, o šeima gaus gražų prisiminimą, išliksiantį amžiams – mylimo augintinio autorinę nuotrauką.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti mūsų lankytojams tokią neeilinę pramogą. Šio fotografo darbus yra matę bene visi, tad nuostabu, kad galėsime iš arti pamatyti, kaip dirba tokio lygio menininkas. Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ yra laukiami visi lankytojai, pas mus organizuojamos ir šunų treniruotės, tad jau ne kartą įrodėme, kad esame atviri ir draugiški gyvūnams“, –  sako prekybos ir pramogų centro „Ozas“ vadovė Ina Augulienė.

J. Vaitiekė atskleidžia, kad per abi renginio dienas planuojama įvykdyti apie 30 fotosesijų, o iki tol žmonės kviečiami dalyvauti „Joseros“ rengiamame konkurse, kurio metu bus išrinkti net 5 fotosesiją pas Ch. Vieler laimėsiantys nugalėtojai.

„Atvykę į renginį gali tikėtis pačių geriausių emocijų. Tai nuostabi galimybė pamatyti tokio lygio fotografą iš arti. Ch. Vieler – neeilinio talento fotografas, sugebantis per keletą minučių su šunimi sukurti ryšį, pagauti kontaktą ir užfiksuoti beprotiškai smagias emocijas nuotraukose. Net ir tie, kurių augintiniai nedalyvaus fotosesijose, galės akies krašteliu stebėti visą procesą. Teko girdėti, kad nemažai fotografija besidominčių žmonių taip pat planuoja atvykti ir iš šalies pažiūrėti, kaip dirba Ch. Vieler“, – atskleidžia J. Vaitiekė.

Renginio metu prekybos ir pramogų centro „Ozas“ centrinėje aikštėje pirmajame aukšte taip pat veiks ir šunų žaidimų zona, o mažuosius lankytojus džiugins personažas šuniukas Sepaliukas.  Toje pačioje erdvėje veiks ir „Josera“ laimės ratas, kur lankytojai galės laimėti vertingų prizų.

Išpopuliarėjo visame pasaulyje

Nors fotografo Ch. Vieler nuotraukos matytos daugeliui, tačiau ne kiekvienas yra girdėjęs jo sėkmės istoriją. Šiuo metu Ch. Vieler gyvena ir dirba savo namų studijoje Selme, netoli Dortmundo, Vokietijoje. Kompaniją jam visuomet palaiko žmona Linda ir trys gauruoti keturkojai: Anni (dobermanas), Tamml (mišrūnė) ir Alfredas (taksas). Ch. Vieler studijavo vokiečių kalbą ir literatūrą, daug metų dirbo žurnalistu, o paskui ėmėsi fotografijos.

2013 m. jis atsitiktinai nufotografavo savo pirmąją nuotrauką, kurioje šuo gaudė jam metamus skanėstus. Būtent nuo to viskas ir prasidėjo. Ch. Vieler laikėsi šios idėjos, toliau tobulino savo fotografavimo stilių, o vienai viešųjų ryšių agentūrai išplatinus šias nuotraukas visame pasaulyje, jos tapo tikru hitu socialinėse medijose. Šiuo metu Ch. Vieler rengia fotosesijas įvairiose pasaulio šalyse, o jo nuotraukos žavi kiekvieną, kuris jas tik išvysta.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: