Gera žinia sodų gyventojams – turės miesto vandenį

Gera žinia sodų gyventojams. UAB „Aukštaitijos vandenys“ ketina nutiesti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tinklus pietvakarinėje miesto dalyje, kur įsikūrusios sodų bendrijos.

Pietvakarinėje miesto dalyje, kur įsikūrusios sodų bendrijos sparčiai daugėja ir privačių gyvenamųjų namų, tačiau čia bene vienintelė teritorija mieste, kuri yra apgyvendinta ir iki šiol neturi centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad UAB „Aukštaitijos vandenys“ Europos sąjungos paramai gauti teiktų tris vandens tiekimo ir nuotekų infrastruktūros plėtros projektus. Vienas jų – itin svarbus sodų gyventojams.

UAB „Aukštaitijos vandenys“ vandentiekių ir nuotekų tinklus įrengs iki gyventojų sklypo ribos. Už tai gyventojams primokėti nereikės.

Sodų bendrijose gyvenantys panevėžiečiai išgirdę žinią, kad pagaliau turės miesto vandenį neslėpė džiaugsmo. Anot jų, ypač vasarą, kai prasideda daržų laistymo metas tenka gerokai pavargti vaikščiojant su kibirais, be to daugelis čia gyvena nuolat, tad miesto vanduo labai reikalingas.

Šio projekto vertė – daugiau nei trys su puse milijono eurų. Planuojama, kad statybos darbus bendrovė pradės kitų metų vasarą.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: