Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Gimnazijos auklėtiniai iškovojo čempionų titulus

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkai dalyvavo tarptautiniame imtynių turnyre Anykščiuose.

Pasak trenerio Mariaus Baranausko, po nesėkmingo pasirodymo Europos U15 čempionate, kuriame Mangirdas Braždžiūnas patyrė pralaimėjimą 4-1, sportininkas reabilitavosi Anykščiuose. Nugalėjęs  Latvijos, Lenkijos ir Norvegijos atstovus M. Braždžiūnas tapo čempionu.

Taip pat pirmąją vietą ir aukso medalį iškovojo ir Ugnius Čižiūnas. Antrąja vietą laimėjo Domas Ulkė, o trečiąją – Tonis Vaitkevičius.

Prie panevėžiečių medalių prisidėjo ir Panevėžio sporto centro auklėtinis Nikita Smirnovas užėmęs 3-ąją vietą.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos imtynininkus treniruoja graikų romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.