Grįžtantis į televiziją Timūras Augucevičius pats įrenginėja savo kotedžą: „Lentas pjaustau, plyteles klijuoju“

Redaktorius, operatorius, montuotojas, garso režisierius, radijo, TV laidų ir renginių vedėjas –  štai kiek skirtingų specialybių per savo gyvenimą yra išbandęs visiems puikiai žinomas multitalentas – Timūras Augucevičius. Iškart po mokyklos, desperatiškai pasiekti karjeros aukštumų norėjęs vaikinas nestovėjo vietoje ir su kiekviena diena, nors ir mažais žingsneliais, judėjo į priekį.

„Turiu panišką baimę neturėti pinigų, todėl imdavausi ko tik galiu, kad tų pinigų būtų. Bet tuo pačiu ir visada ieškodavau tokios veiklos, kuri man pačiam patiktų. Aš ir dabar mėgstu tobulėti, išbandyti naujus dalykus ir žiūrėti, kaip man pavyko kažką atlikti ar išmokti“, – pasakoja T. Augucevicius

Paralelėje su pramogų pasauliu, šiuo metu savo jėgas Timūras išbando visai kitokioje srityje nei kiti yra įpratę ji matyti. Pasitelkęs savo sugebėjimus ir interneto pradžiamokslius, jis nusprendė imtis statybų savo namuose. „Esame nusipirkę kotedžą, todėl tam tikrus įrengimo darbus atlieku pats. Lentas pjaustau, plyteles pats klijuoju. Pagal išsilavinimą esu pedagogas, esu baigęs dailės ir darbų pedagogiką, tad su medžio darbais man tereikėjo prisiminti senus laikus. Daug ką žinau, apie daug ką supratimą turiu, tiesiog neturėjau progos pasireikšti, o dabar turiu. Svarbu pasiruošimas, jei tinkamai pasiruoši, viską kur kas paprasčiau daryti. Labai padeda filmavimai, ypač, kai supranti jų pasiruošimo svarbą. Juose labai svarbus pats pasiruošimas, jis ilgai trunka, bet vėliau pats procesas vyksta greitai. Tai visur lygiai tas pats, jeigu nori sklandaus darbo, jam reikia gerai pasiruošti“, – patarimais dalinasi T. Augucevičius

Ilgą kelią perėjęs ir šiandien tvirtai ant kojų stovintis Timūras atvirauja, kad praeityje įgyta patirtis, skirtingose veiklose, jam suteikė drąsos ir pasitikėjimo savimi, ką šiai dienai jis gali išnaudoti produktyviai. „Kai mane pakvietė į naujojo kanalo vedėjų atranką, buvo labai malonu, kadangi jau vien pakvietimas į atranką yra tam tikras indikatorius, kuris rodo, kad žmonės pasitiki tavimi ir mato tavyje potencialą. O sužinojęs, kad atranką laimėjau, be abejo, apsidžiaugiau. Tik dabar į viską žiūrėsiu kitomis akimis, nebebus to jaunatviško draskymosi ar bandymo kažkam kažką įrodyti, kaip anksčiau. Dabar žinau, kad galiu, ir žinau, kaip reikia“, – rėžia naujojo kanalo „2TV“ vedėjas T. Augucevičius.

Timūras su nekantrumu laukia pirmadienio, kovo 30 – osios, dienos, kuomet pagaliau galės susitikti su žiūrovais „2TV“ eteryje ir džiūgauja, kad turės šansą išvien dirbti su puikia partnere Dalia Belickaite. „Nors ir nepažinojau Dalios, tačiau žinojau, kad ji tokia yra. Susipažinome tik per fotosesiją, bet iškart buvo akivaizdu, jog viskas bus labai gerai. Ji man patiko, energinga, graži mergina, su kuria lengva rasti bendrą kalbą. O kalbant apie naująjį kanalą, tai jis bus tarsi lietuviškos muzikos namai, kurį žiūrovams bus gera įsijungti. Kurį įsijungus pagerės nuotaika, iškart susitvarkys atmosfera namuose, šeimos susitaikys ir kambaryje pradės skraidyti balti balandžiai. Norisi, ir visi stengsimės su komanda, kad kanalas taptų tik šviesia ir pozityvia vieta“, – pristatydamas 2TV kanalą juokauja vedėjas T. Augucevičius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: