Grupė “BI-2” į Lietuvą atsiveža dar vieną žvaigždę su kuria kartu scenoje dainuos duetu!

Po didelės pertraukos grupė „Bi-2“ – vėl Vilniuje!

Balandžio 5 dieną sostinės Forum Palace scenoje įvyks kerintis koncertas – šou, kuriame, gerbėjų ir muzikos kritikų nuomone, bus pristatytas geriausias grupės „Bi-2“ albumas – „16+“! Aišku, skambės ir auksiniai hitai, be kurių neapsieina nei vienas koncertas. Tai: „Varvara“, „Polkovniku nikto ne pišet“, „Moj rok-n-rol“, „Skolzkije ulicy“, „Serebro“ ir kitos!

Kiekvienas „Bi-2“ koncertas – nepakartojama, pilna neblėstančios energijos šventė! Grupė garsi savo gyvais pasirodymais, kurių metu per beveik 3 valandas vyksta šiltas, beveik intymus muzikantų ir publikos apsikeitimas energija!

Nekelia abejonių grupės profesionalumas. Nuostabūs muzikantai į „Bi-2“ perbėgo iš grupių „Zemfira“ ir „Splin“; charizmatiškieji lyderiai: Šura Bi-2 ir Liova Bi-2 (jo balso tembro nesupainiosi su niekuo!) baigę australiškojo roko mokyklą. Apie juos puikiai atsiliepia INXS, AC/DC, Kylie Minogue muzikantai, kuriems yra daug padėjęs Šura „Bi-2“. Grupės garso operatorius – talentingasis Jurij Novikov, daug metų išdirbęs Austrijos nacionaliniame cirke. Dar daug galima vardyti priežasčių, dėl kurių grupė jaučia didelę gerbėjų meilę ir palaikymą. Juk ji – pirmoji grupė Rusijoje, pasirašiusi kontraktą su muzikos industrijos gigante SONY MUSIC (Madonna, Aerosmith ir kt…)!

Apie “Bi-2“ visada pagarbiai ir su džiaugsmu atsiliepia draugai muzikantai iš „RADIOHEAD“, „KASABIAN“ ir kitų grupių.

Grupė „BI-2“ garsi ne tik savo legendiniais hitais, bet ir sugebėjimu sukurti unikalius duetus. Grupės lyderiai randa dainininkus, kurie kartu su „BI-2“, dar labiau išryškina jų dainų energiją ir jėgą. Grupės solistų duetai su latvių „BRAINSTORM“, Diana Arbenina, grupe „AGATA KRISTI“, Čičerina jau tapo roko klasika. Vilniuje vyksiančiame koncerte „BI-2” laikysis savo tradicijos ir kartu su muzikantais scenoje koncetuos…. o kas bus tas žmogus, tebūnie didelis ir smagus siurprizas visiems žiūrovams!

Ir štai, pagaliau, Lietuvos publika gali pasidžiaugti mylimos grupės koncertu!

Savo vieninteliui koncertui Lietuvoje grupė „BI-2“ ruošiasi labai atsakingai – muzikantai neslepia savo politinių pažiūrų ir nebijo garsiai kritikuoti Rusijos prezidento Putino vykdomos politikos. Jie ypač vertina galimybę koncertuoti demokratinėje valstybėje – Lietuvoje, kur galima reikšti savo nuomonę atvirai ir nebijant susidorojimo.

Bilietai į vienintelį legendinės grupės „Bi-2“ koncertą parduodami visose bilietai.lt kasose!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: