VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Gydytojui Linui Masiliūnui įteiktas garbingas apdovanojimas

Šiais metais buvo atnaujinta nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimo tradicija, tad gegužės 4 d. Vilniaus rotušėje už nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, taip pat už sėkmingą kovą su COVID – 19 pandemija buvo apdovanota beveik 80 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų.

Jau esame Jus informavę, kad šiuos garbingus apdovanojimus gavusiųjų tarpe buvo ir du Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai – Operacinių skyriaus vyr. slaugytoja Daiva Bartkienė ir Neurologijos II skyriaus vedėjas, gydytojas Linas Masiliūnas.

Dėl susiklosčiusių aplinkybių, gydytojas Linas Masiliūnas negalėjo dalyvauti iškilmingoje garbių apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Vilniuje, tad jam šis apdovanojimas buvo įteiktas ligoninės Posėdžių salėje gegužės 27 d.

„Vienas iš mūsų kolegų buvo nominuotas Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardui gauti ir šis vardas jam buvo suteiktas. Šiandien norėčiau SAM ministro vardu įteikti ženklą gydytojui Linui Masiliūnui, liudijantį apie šį garbingą gydytojo darbo įvertinimą. Gydytojas L. Masiliūnas buvo vienas iš iniciatorių, kurie prieš keletą metų padėjo įkurti insulto klasterį, visą šį laiką aktyviai jame dalyvavo, o dabar jau turi ir savo pasekėjų. Esame dėkingi, gydytojui už nuoširdų jo darbą, linkime, kad ir toliau jam sektųsi gerinti neurologijos paslaugas mūsų ligoninėje bei palinkėti jam viso ko geriausio“, – įteikdamas gydytojui Linui Masiliūnui Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ženklą ir pažymėjimą kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

„Dėkoju visai ligoninės bendruomenei už šį pasitikėjimą ir aukštą mano darbo įvertinimą. Vieni neurologai nedaug ką tegalėtų padaryti – šiame darbe yra labai svarbus bendradarbiavimas su kitų sričių specialistais, reikalinga darniai veikianti komandinio darbo sistema, kuri ir duoda norimus teigiamus rezultatus. Dėkoju visiems kolegoms, bendrosios praktikos slaugytojoms, kitam aptarnaujančiam personalui, su kuriais teko garbė dirbti. Noriu padėkoti ir ligoninės administracijai už nuolatinį rodomą dėmesį neurologijai. Šiuo metu turime puikias darbo sąlygas, šiuolaikišką gydymo aparatūrą ir naujausią diagnostinę įrangą, kurios pagalbą galime išplėsti teikiamų paslaugų spektrą bei pagerinti jų kokybę. Šis apdovanojimas yra labai didelis įpareigojimas man pateisinat Jūsų pasitikėjimą ir toliau dirbti nenuleidžiant rankų. Ačiū visiems“, – dėkojo gydytojas L. Masiliūnas už aukštą jo darbo įvertinimą.

Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai sveikiname Neurologijos II skyriaus vedėją gydytoją Liną Masiliūną šio garbingo apdovanojimo proga, džiaugiamės ir didžiuojamės juo bei linkime didelės profesinės sėkmės ir asmeninės laimės!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija r nuotraukos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: