HISK nuotr.

„HISK“ skaičiuoja rezultatus: beveik dvigubai augo pajamos, dirbo pelningai, plėtėsi komanda

Vienos didžiausių Lietuvoje infrastruktūros statybos generalinės rangos ir projektų valdymo bendrovės „HISK“ pajamos 2023 m. sudarė 77,6 mln. Eur ir buvo beveik du kartus didesnės nei ankstesniais metais. Bendrovė metus užbaigė pelningai, pasiekdama 2,2 mln. Eur grynąjį pelną.

Grupė bendrai uždirbo 204,1 mln. Eur konsoliduotų pajamų, tai yra 20,8 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Konsoliduotas bendrasis pelnas išaugo iki 19,3 mln. Eur su 9,4 proc. pelningumu, o grynasis veiklos pelnas pasiekė 4,2 mln. Eur. Pernai grupėje vidutiniškai dirbo 1492 darbuotojai, tai yra 3,2 proc. daugiau nei 2022 m.

Anot „HISK“ generalinio direktoriaus Robert Ziminski, bendrovės pajamų augimui didžiausią įtaką darė vykdyti įvairaus tipo infrastruktūros projektai: „Taip pat pavyko laimėti ir įgyvendinti didesnę dalį karinio mobilumo projektų. Dalis jų persikėlė ir į šiuos metus, nors tokių projektų koncentracija buvo pernai“.

Anot vadovo, „HISK“ šiais metais yra išsikėlusi dar ambicingesnius augimo ir plėtros planus. Jau suplanuoti darbai valstybiniuose ir privačiuose projektuose už 130 mln. Eur.

„Bendrovės rezultatams taip pat teigiamos įtakos turėjo nusistovėjusios žaliavų ir energetikos rinkos. Tačiau kartu kilo kokybiniai reikalavimai tiek žaliavoms, tiek darbų kokybei, tiek priežiūrai. Nors pernai didžioji dalis naujų konkursų atsirado jau įsibėgėjus darbų sezonui, tačiau mūsų susitelkusi komanda, besikeičiantis požiūris į projektų valdymą ir darbas vieningoje sistemoje leido greitai sureaguoti į juos ir metus užbaigti pelningai“, – teigia R. Ziminski.

„HISK“ veikia nuo 1965 m. Įmonė yra pagrindinė UAB „Ukmergės keliai“, SIA „Latgales Celdaris“, AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) akcininkė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: