Hito „Medžiai melagiai“ atlikėja Saulė Blažaitytė prisipažino: „Man buvo šokas!“

Iš Alytaus kilusi jaunimo grupė „Velvet“ sulig kiekviena diena tampa vis populiaresnė. Vos prieš dvejus metus įkūrę grupę, jos nariai nesitikėjo sukurti tokio hito, kuris kiek daugiau nei per metus buvo perklausytas beveik 3 milijonus kartų. Kol kas tai pirma ir šiuo metu vienintelė daina, kuri atnešė tokią šlovę grupei. Tik ar tai nebus naujokų sėkmė ir viskas tuo pasibaigs?

„Labai to bijome. Apie tai daug kalbėjome, turėjome gal penkiasdešimt tokių pokalbių ir kiekvienas jų pasibaigdavo: viskas, gana kalbėti ir eime kurti. Tačiau, kai išleidome dainą „Mėnuli“, nusiraminom, kadangi ir ji sulaukė nemažai klausytojų dėmesio“, – pasakojo grupės vokalistai Tadas ir Saulė.

Vos tik patalpinta daina „Medžiai melagiai“ YOUTUBE ir SPOTIFY platformose sumušė visus rekordus. Grupės vokalistė Saulė Blažaitytė pripažino, kad staigiai kylantys skaičiai ją iš tiesų pribloškė. „Man buvo šokas, kai pamačiau, jog daina „Medžiai melagiai“ perkopė 100 tūkstančių peržiūrų. Atrodo, net milijonas nesukėlė tokių emocijų, kaip tie pirmieji 100 tūkstančių. Nesitikėjau net penkiasdešimties, o čia šimtas!“ – įspūdžiais dalinosi Saulė.

Po sėkmingo triumfo atlikėjai turėjo įvairiausių minčių kurti toliau, koncertuoti, buvo mintis padaryti vieną lemtingą žingsnį, kuri, laimei, nebuvo žengtas. „Po tokio sprogimo visi pradėjo kelti dainą į „Instagram“, komentuoti, kviesti groti, galvojom, viskas, čia mūsų gyvenimas, nereikia mums tų mokslų, dabar tik kursime ir gyvensime atlikėjų gyvenimą. Bet supratome, kad vis tik tai nebūtų teisinga“, – atviravo T. Gudzinevičius.

Jau šį pirmadienio vakarą laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ išgirsite, kaip susikūrė grupė, kaip gvildenamos klipų ir kūrybinės idėjos, bei kokie esminiai siekiai šiuo metu sukasi atlikėjų galvose. Visa tai – 22 val. tik per triukšmingiausią ir muzikaliausią kanalą 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: