„Huawei“ Barselonai padės tapti išmaniausiu Europos miestu

Barselona pasiryžusi tapti novatoriškiausiu miestu Europoje ir tą ji ketina pasiekti kartu su technologijų gamintojos „Huawei“ pagalba. Šis Ispanijos miestas „Smart City Expo“ pasauliniame kongrese su minėta bendrove pasirašė ketinimų protokolą (angl. letter of intention) bei bendradarbiaus spartinant inovatyvių ir naujausiomis technologijomis paremtų projektų įgyvendinimą. Anot „Huawei“ atstovų, pasirašytas susitarimas – tai didžiulis žingsnis Barselonai siekiant skaitmeninės revoliucijos ir gerinant verslo aplinką.

Tampa patraukliu miestu verslo projektams

Kai kurios ketinimų protokole nurodytos bendradarbiavimo sritys apims novatoriškas „Huawei“ sukurtas technologijas, tokias kaip 5G, „SmartCity“ bei Skaitmeninės transformacijos programas ir kt. Minėtą dokumentą pasirašė Barselonos miesto tarybos pirmininkas Jaume‘as Collboni ir Sunas Fuyou, „Huawei Enterprise Business Group“ viceprezidentas.

„Ispanija mums yra labai svarbi rinka. Čia įkūrėme savo verslą prieš 18 metų, o mūsų įsipareigojimas prisidėti prie skaitmeninės ekonomikos augimo tik sustiprėjo. Turime labai glaudžius ryšius su šiuo miestu, kuris mus kasmet priima leisdamas parodyti savo novatoriškiausias technologijas „Mobile World Congress“ ir „Smart City Expo“ renginiuose. Mūsų tikslas yra bendradarbiauti vykdant Barselonos skaitmeninę transformaciją, kad ji taptų novatoriškiausiu Europos miestu“, – pasakojo Sunas Fuyou.

Tuo metu K. Collboni, pasirašydamas bendradarbiavimo dokumentą, džiaugėsi, kad partnerystė su „Huawei“ sustiprina Barselonos, kaip pažangaus technologijų miesto, pozicijas, kartu prisidedant prie aukštos kokybės darbo vietų kūrimo ir stiprinant pavyzdinio miesto įvaizdį Azijos rinkoje.

„Tai papildo daugiau kaip 200 pastaraisiais metais į miestą persikėlusių technologijų įmonių sąrašą bei pabrėžia ekonomikos skatinimo įdirbio, kurį Barselona vykdė Azijoje, svarbą. Tikėjome, kad tai padės mums tapti strateginiu partneriu verslo projektuose, tokiuose kaip ką tik paskelbtas susitarimas su „Huawei“, – teigė Barselonos miesto tarybos pirmininkas.

Pristatė novatoriško miesto koncepciją

Barselonoje vykusio „Smart City Expo“ pasaulinio kongreso metu „Huawei“ taip pat oficialiai išleido Pažangaus miesto plėtros ir valdymo principų ataskaitą. Atlikus miestų atvejo analizę, darbe išsamiai aprašomi du tipiški modeliai ir šeši būdai, kaip intelektualūs miestai įgalina urbanistikos plėtrą. Dokumente teigiama, kad ekonomika ir sistemiškumas yra raktas į darnų miesto vystymąsi.

Minėtoje ataskaitoje buvo pasiūlytos keturios intelektualios miesto kūrimo iniciatyvos. Visų pirma, prisitaikymas prie naujų tendencijų ir vyriausybių vaidmens pasikeitimas gali paspartinti intelektualiųjų miestų kūrimąsi. Antra, ekonomika pagrįsto modelio priėmimas gali padidinti ekonominį gyvybingumą. Trečia, norint sukurti išsamią ir daugiasluoksnę intelektualiųjų miesto galimybių sistemą, reikalingas sistemingas planavimas. Ketvirta, daugialypės pastangos padeda užtikrinti tvarų intelektualiųjų miestų vystymąsi.

Renginio metu buvo pristatyti naujausi intelektualaus miesto sprendimai:

  • Išmanusis valdymo centras: vizualizuotos, veiksmingos ir intelektualios miesto „smegenys“, leidžiančios vizualiai valdyti miesto išteklius.
  • „Horizon“ skaitmeninė platforma miestams: tai padeda klientams planuoti bendrą miesto infrastruktūrą, pagerinti verslo patirtį ir pagreitinti paslaugų teikimą. Taip pat partneriams suteikiamos integruotos IRT infrastruktūros galimybės, kaupiamas pramonės turtas ir suvienijamos atviros sąsajos, kad būtų galima efektyviau vystytis ir diegti naujoves.
  • Pažangios programos: intelektualioji kelių analizė ir inovatyvūs vidaus navigacijos sprendimai yra integruoti į „Huawei AR“, „Wi-Fi“ ir kitus produktus.
  • Pažangusis ugdymas: „Campus OptiX“ sprendimas užtikrina aukštą klasių aptarnavimo patirtį naudojant didelio tankio scenarijus. „Wi-Fi 6“ sprendimas siūlo didelio pralaidumo ir nedidelio vėlavimo klasių scenarijus ir elektronines lentas, leidžiančias mokyti nuotoliniu būdu.
  • Skaitmeninė ligoninė: medicininis trečiųjų šalių turto valdymo sprendimas, pagrįstas „Wi-Fi 6“ technologija. Taip pat intelektuali vaistinė, pagrįsta „Huawei edge“ skaičiavimu, ligoninių informacinės sistemos ir nuotraukų archyvavimo ir komunikacijos sistemų sprendimai, paremti „Huawei“ dvigubais aktyvaus patikimumo saugojimo mechanizmais.
  • Pažangi muitinė: virtualusis e. vyriausybės debesis, darbalaukio debesis, nacionalinis plačiajuostis interneto ryšys ir vyriausybės privataus tinklo sprendimai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: