Gamintojo nuotr.

HUAWEI „FreeBuds 5i“ – nauja tobulumo viršūnė

Rokas Andrijauskas

Pati pirmoji 2023-ųjų metų HUAWEI naujovė jau pasiekė Lietuvą ir mūsų redakciją. Tai naujosios belaidės ausinės HUAWEI „FreeBuds 5i“.

Gamintojas skelbia, kad šios naujos kartos ausinės turi net šešis skirtumus lyginant su HUAWEI „FreeBuds 4i“ ausinėmis. Pirma, jog jos pasižymi aukštos raiškos garsu ir turi „Hi-Res“ sertifikatą, turi kelių režimų aktyvų triukšmo slopinimą iki 42dB, ilgai, net 28 valandas veikiančią bateriją su greitu įkrovimu, išmanų ryšį, aptakų bei elegantišką dizainą bei IP4A atsparumą vandeniui. O dabar apie viską išsamiau.

Aptakus ir elegantiškas dizainas

Kaip teigia gamintojai, ausinių aptakus ir elegantiškas dizainas įkvėptas gamtos. Ir iš tikro ausinės primena gražiai nugludintą jūros akmenį ir jas patogu laikyti rankoje. Lietuvoje įmanoma įsigyti 3 spalvų – keramikinės baltos, melsvos ir juodo ūko spalvos ausines. Madingą dizainą išryškina grakštūs išlenkimai. Melsvų ir juodų ausinių dėklų tekstūros yra lyg apšalusios, panašios į akmenukus. Dėklai apdirbti taškiniu purškimu, ir dėl šio dizaino korpusas ne tik panašesnis į akmenuką, bet ir kiekvienas dėklas yra unikalus. Balta keramika suteikia vėsaus nefrito išvaizdą ir pojūtį, sukeldama lengvą eleganciją vienu žvilgsniu.

Naujosios belaidės ausinės HUAWEI „FreeBuds 5i“ yra 11 proc. lengvesnės ir 7 mm trumpesnės nei FreeBuds 4i. Be to jos ir 0.6 mm plonesnės, tad šį ausinių dėklą galima lengvai įsidėkite į pačią mažiausią kišenę. Sumažinti gabaritai užtikrina patogesnį dėvėjimą, mažiau pavargsta ausies kanalas, todėl yra tikimybė visai pamiršti, kad jūs esate su ausinėmis. Be to, naujųjų ausinių optimizuotas dizainas išlaiko sandarų garsą ir pagerina pasyvų triukšmo slopinimą.

Garso kokybė

Gamintojas pabrėžia, kad naujosiose HUAWEI „FreeBuds 5i“ patobulinta polimerinė kompozitinė diafragma atrakina galingas aukšto dažnio garsų analizavimo galimybes, atskleidžiant po paviršiumi slypinčias sodrias detales. 40 kHz įrenginio dažnio atsako diapazonas ir 10 mm dinaminis garsiakalbis gali padaryti pilnesnį ir sodresnį garsą, švelnesnę ir subtilesnę melodiją. Be to, 40 kHZ yra dvigubai didesnis nei FreeBuds 4i, kuriame buvo tik 20 kHZ. Su „Hi-Res“ sertifikatu HUAWEI „FreeBuds 5i“ gali generuoti gryną aukštos kokybės garsą, praturtintą detalėmis, kurios leis patirti 1080p ir 4K vaizdo įrašų garso skirtumus.

Naujose ausinėse įdiegtas hibridinis triukšmo slopinimas. Su dviem mikrofonais galite pasiekti geresnį triukšmo slopinimo efektą. ANC gali siekti 42 dB, daug daugiau nei ankstesnės kartos – 22 dB. Todėl dabar galime mėgautis tyla, net ir triukšmingoje aplinkoje. Ausinėse yra du mikrofonai: vidinis mikrofonas + išorinis mikrofonas. Šie du mikrofonai aptinka triukšmą ausies viduje bei išorėje ir sukuria garso bangas, kad pašalintų triukšmą, todėl rezultate garsas yra skaidrus. Be to, „FreeBuds 4i“ kiekviena ausinė turi tik vieną mikrofoną triukšmui slopinti.

Naujosios ausinės turi 3 režimus – „ultra“, bendrą, jaukų, kuriuos galima pritaikyti tam tikroje aplinkoje. 42dB „ultra“ režimą galima naudoti skrydžio, kelionės traukiniu ar metro metu, bendrą rėžimą naudoti esant kavinėse ar restoranuose bei jaukų rėžimą būnant namuose ar bibliotekoje, kur beveik nėra triukšmo.

Panaudojimo galimybės

Beje gamintojai teigia patobulinę ir naudojimo patirtį. Nuo šiol naujausias HUAWEI „FreeBuds 5i“ ausines galima itin greitai ir sklandžiai prijungti net prie dviejų įrenginių, dar lengviau valdyti, sumažėjęs žaidimų delsos režimas bei prailgintas veikimas iki 28 val. muzikos grojimo. O tai 6 val. ilgiau nei FreeBuds 4i.

Taigi naujomis ausinėmis vienu įkrovimu muzikos galima klausytis beveik visą darbo dieną. Be to, 28 valandos taip pat reiškia, kad galite mėgautis muzika 5 valandas per dieną visą savaitę. Jei pamiršote pakrauti ausines, tai po 15 min. greito krovimo galėsite vėl net 4 val. klausytis muzikos.

Nors naujųjų ausinių plonesnis dėklas, tačiau jame telpa didesnė baterija, palyginti su „FreeBuds 4i“.

Naudojant dviejų įrenginių ryšį galima greitai ir sklandžiai perjungti tarp išmaniojo telefono ar kompiuterio. Net ir naudojant kelis įrenginius, su savimi reikia turėti tik vieną ausinių porą. Bet kurie du įrenginiai, įskaitant telefonus, planšetinius kompiuterius ir nešiojamus kompiuterius, gali prisijungti prie ausinių vienu metu. Ausines galima laisvai perjungti tarp įrenginių realiuoju laiku, nereikalaujant jokių rankinių veiksmų. Be to, galite nustatyti pageidaujamą įrenginį ausinėms. Tada jūsų ausinės pirmenybę teiks prisijungimui prie pageidaujamo įrenginio. Be to, palaikoma ne tik EMUI, bet ir iOS bei Android.

Lengvas valdymas

Naudojant naująsias „FreeBuds 5i“ ausines nebereikės iš kišenės išsiimti telefono, norint pakeisti nustatymus. Daugumą operacijų galima atlikti gestais. Braukiant galima reguliuoti garsą, dukart paspaudus paleisti arba pristabdyti muziką, paspaudus ir palaikius valdomas triukšmo slopinimas arba atmetamas skambutis.

Na ir dar viena gana svarbi savybė, kad naujosios ausinės HUAWEI „FreeBuds 5i“ turi IP54 sertifikatą ir yra atsparios vandeniui. Tad sportuojant lauke įvairiais metų laikais galite būti ramūs, ausinės jums tarnaus bet kokiu oru.

Tad belieka palinkėti visiems mėgautis muzika su HUAWEI „FreeBuds 5i“ kiekvieną dieną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: