Huawei nuotr.

HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ – dar tobulesnis garsas

Rokas Andrijauskas.

HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ – puikios garso kokybės belaidės ausinės su „Hi-Res“ dvigubo garsiakalbio garso sistema ir išmaniu ANC 3.0“. Kas tai yra – pabandysime dabar ir išsiaiškinti.

Dizainas

Naująsias HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ ausines galime rinktis iš trijų spalvų. Žalios, kuri išsiskiria ryškiu ir stilingu ausinių dizainu su blizgančiu NCVM procesu ir pusiau permatomu NANO dažų sluoksniu. Keraminės baltos, pasižyminčios aukščiausios kokybės ir elegantiškas dizainu bei sidabrinės, išsiskiriančios klasikinis dizainu, tinkančiu daugumai vartotojų.

Šį kartą HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ ausinių dėklas yra vientiso nano stiklo su paslėptu vyrių dizainu, suteikiančiu ausinėms minimalistinį dizainą ir patogesnį naudojimą. Vientisas nanostiklas yra 32 proc. atsparesnis nusidėvėjimui ir skilimui. Be to, šis dizainas padidina atsidarymo kampą, kad vartotojas galėtų patogiau išsiimti ausines. Be to ausinių dėklas yra mažesnis ir lengvesnis, o tuo pačiu lengvesnės ir pačios ausinės, kurios suteikia erdvumo ir lengvumo.

Šios ausinės turi naują griovelio dizainą, kuris prisideda prie sklandesnio ausinių valdymo. Griovelis padeda lengviau rasti tinkamą vietą liesti, tad valdymo veiksmai tampa daug sklandesni.

Prisiminkime ausinių valdymą – paspaudus ir palaikius įjungsime arba išjungsime ausines, braukdami aukštyn/žemyn padidinsime arba sumažinsime ausinių garsą, o paspaudus ir suspaudus pradėsime groti, pasirinksime kitą ar ankstesnę dainą.

Kelių dydžių antgaliai

Šios naujosios ausinės turi platų antgalių pasirinkimą – naują XS, S, M, L, kas leis pasirinkti sau tinkamus antgalius. Antgaliai turi įtakos triukšmo slopinimo efektui ir girdimo garso kokybei. Gamintojas teigia, kad anksčiau Huawei antgaliai galėjo tiko tik 87 proc. vartotojų, o dabar antgaliai tiks 95 proc.  vartotojų. Kad vartotojams būtų lengviau pasirinkti tinkamiausius antgalius, galima naudoti „HUAWEI AI Life“ programėlėje esančią antgalio tinkamumo testavimo funkciją. Nes nuo antgalio priklauso ir garso kokybė: gerai tinkantis antgalis padeda išvengti žemųjų dažnių praradimo ir užtikrina visavertį garsą. Gerai tinkantis antgalis blokuoja aplinkos garsus ir efektyviau slopina triukšmą.

Sutikite, kad netinkamus antgalius buvo nepatogu nešioti. Daugeliui vartotojų, turinčių mažus ausų kanalus, nepatinka „In-ear“ dizaino ausinės, nes nepatogu. Dabar jų lūkesčiai bus patenkinti. Verta pastebėti, kad ausinių antgaliai pagaminti iš odai nekenksmingos, silikoninės medžiagos, kuri sertifikuota FDA ir LFGB, maisto saugumo klasėje.

Dar vertas pastebėjimas kad, šios ausinės yra atsparios dulkėms ir vandeniui, tad laisvai galima dėvėti lietingomis dienomis ar treniruočių metu. Tačiau, tai nereiškia, kad su jomis galima maudytis ar nardyti.

Aukščiausios kokybės garsas

Gamintojas garantuoja, kad šiomis ausinėmis girdėsite pačios aukščiausios kokybės garsą, nes jį išgauti padės dvigubas ausinių garsiakalbis, sertifikuotas HWA ir Hi-Res garso belaidis ryšys ir trigubas adaptyvus EQ.

Ausinėse įmontuotas 11mm 4-magnetų dinaminis garsiakalbis + Mikro UHF plokštuminė diafragma sukuria tikrovišką garsą. FreeBuds Pro 3 gali atkurti galingus žemuosius dažnius, tikslius vidutinius ir aiškius aukštuosius dažnius. Be to, įmontuotas „Haier Baker“ magnetų masyvas užtikrina didelį jautrumą, kad trumpalaikis atsako greitis atitiktų garso šaltinį. Taip pat skaitmeninio dažnio padalijimo technologija leidžia dinaminiam garsiakalbiui ir plokštuminei diafragmai savarankiškai valdyti tam tikrus dažnių diapazonus. Dinaminis garsiakalbis sukuria banguojančius žemuosius dažnius, o plokštuminė diafragma užtikrina puikų aukštųjų dažnių našumą.

Sertifikuotas HWA ir Hi-Res garso belaidis ryšys

Naudojant naujos kartos aukštos kokybės „Bluetooth“ garso formato standartą, garso perdavimo sparta gali siekti iki 990 kbps. O diskretizavimo dažnis yra iki 96 kHz/23 bitų. Kuriamas grynas, tikslus garsas, negailintis detalių. 990 kbps perdavimo bitų sparta, tris kartus daugiau nei įprastas formatas. Skirtumai yra tokie pat kaip 1080p ir 4K vaizdo įrašai.

Trigubas adaptyvus EQ

Trigubas adaptyvus EQ algoritmas realiu laiku aptiks garsumo lygį, ausies kanalo formą ir dėvėjimo būseną bei pritaikys optimalų garso lygį ir EQ nustatymus. Norint gauti geresnę garso kokybę, galima ją nustatyti nustatymuose arba programėlėje HUAWEI AI Life. Pasirinkite suteikti pirmenybę garso kokybei, kad galėtumėte mėgautis labiausiai įtraukiančiais muzikos potyriais.

Naujosios ausinės aiškiai atskiria gryną balsą. VPU (voice pick-up sensor) atnaujintas kaulų vibravimo jutiklis,  kurio dėka yra tiksliai atskiriamas aplinkos triukšmas ir žmogaus balsas. Daugiakanalio giliojo neuroninio tinklo (DNN) algoritmas užtikrina galimybę palaikyti pokalbius su draugais ir šeimos nariais. Ausinėse naudojama 3 mikrofonų sistema, kuri užtikriną patikimesnį veikimą.

Ausinės 2,5 karto užtikrina geresnę balso įrašymo galimybę. VPU jutiklis veikia kartu su ausinių trijų mikrofonų sistema. Kelių kanalų gilaus neuroninio tinklo (DNN) algoritmo dėka, pagal dažnių diapazoną, aptinkami ir atskiriami skirtingi aplinkos triukšmo tipai.

Skambučių triukšmo slopinimas

Naujose HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ ausinėse įmontuota „Pure Voice 2.0“, kuri labai pagerino foninio triukšmo ir vėjo triukšmo slopinimą. Foninio triukšmo slopimimo funkcija patobulinta 5 dB, todėl dabar galima mėgautis aiškiais skambučiais net ir triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, metro, oro uostuose ir parduotuvėse. Vėjo triukšmo slopinimo funkcija patobulinta 80 proc., kad būtų galima lengvai kalbėtis būnant prie jūros arba važiuojant dviračiu.

ANC evoliucija slopina triukšmą

Ausinėse patobulinta aparatinė ir programinė įranga, kuri labiau slopina triukšmą. Dabar su išmaniuoju ANC 3.0 triukšmo slopinimo efektai reguliuojami realiuoju laiku. ANC 1.0 buvo galima triukšmo slopinimą tik įjungti ir išjungti. ANC 2.0 triukšmo slopinimą buvo galima pasirinkti tik iš fiksuotų parinkčių, o ANC 3.0 dinaminio režimo dėka ausinės gali reguliuoti triukšmo slopinimo efektus realiuoju laiku.

Atnaujintas išmanaus ANC 3.0 adaptyvus DI triukšmo slopinimo algoritmas veikia kartu su 3 mikrofonų hibridine triukšmo slopinimo sistema, kad realiuoju laiku tiksliai identifikuoja ir apskaičiuoja triukšmą ausyje ir už jos ribų, taip pritaikydama triukšmo slopinimo efektus realiuoju laiku. HUAWEI FreeBuds Pro 3 aktyvus triukšmo slopinimas yra patobulintas 50 proc.

Baterijos veikimo laikas

Su naujausiomis HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ ausinėmis išjungus triukšmo slopinimą, vienu įkrovimu galima klausytis muzikos iki 6.5 val., o kartu su įkrovimo dėklu net iki 31 val.

Pabaigai

HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ ausines vienu metu galima prijungti prie dviejų įrenginių. Sulaukus skambučio, kai tuo pačiu naudojate planšetinį kompiuterį žiūrėdami serialą, garsas automatiškai persijungia į telefoną. Naudojant garso bendrinimo funkciją, dvi ausinės gali leisti tą pačią muziką ar vaizdo įrašus vienu metu.

Įsigiję naująsias HUAWEI „FreeBuds Pro 3“ ausines tikrai nesigailėsite ir patirsite, tai, ko dar neteko patirti. Naujausios technologijos užtikrina kokybę, kuri neįtikėtinai tobula. Sėkmingo naudojimo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: