Gamintojo nuotr.

Huawei Watch FIT 2 – universalus sveikatos vadybininkas

Agnė Vilytė

Huawei ir toliau nenustoja tobulinti ir stebinti savo naujaisiais kūriniais. Vienas tokių – atnaujintas arba naujasis HUAWEI WATCH FIT 2. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori turėti šiek tiek plonesnį ir lengvesnį išmanųjį laikrodį ant rankos riešo. Ir kuo naujasis kūrinys skiriasi nuo savo pirmtako?

Naujasis Watch FIT 2 turi didesnį ir ryškesnį ekraną, asmeninio trenerio funkciją su integruota balso pagalba, „Bluetooth“ skambučius ir sparčiuos „WhatsApp“ atsakymus, integruotą „Healthy Living Shamrock“. Be to į telefoną jau galima įkelti iki 5000 dainų. Na, o dabar apžvelkime šiek tiek plačiau.

Ekranas, korpusas ir dirželis

Kaip jau minėjau naujasis HUAWEI WATCH FIT 2 turi didesnį ekraną, kuriame matyti ir daugiau informacijos. Lyginant su ankstesnės kartos HUAWEI WATCH FIT, ekrano dydis padidintas maždaug 18,6 %, todėl ekrano ir korpuso santykis yra didesnis – 72,2 %. Naujasis HUAWEI WATCH FIT 2 turi gražų, aukštos kokybės 1,74” AMOLED „FullView“ jutiklinį ekraną, kurio raiška – 336 pikseliai colyje.

Patvarus polimerinio pluošto stilingai plonas laikrodžio korpusas. Klasikinis ir elegantiškas HUAWEI WATCH FIT 2 sveria apie 30 gramų. Dvigubo polimero pluošto dėklai sukurti taip, kad būtų atsparūs įbrėžimams, būtų patvaresni ir aukštesnės kokybės nei standartinis aliuminis. Ši graži, elegantiška ir lengva medžiaga kartu su silikoniniu dirželiu užtikrina patogų nešiojimą.

Be to jis turi 7 oficialius trijų skirtingų stilių dirželius, kuriuos galima įsigyti atskirai. Naujojo laikrodžio dirželis yra daug plonesnis ir dėl naujo jungties mechanizmo silikoninį dirželį galima lengvai pakeisti kitos spalvos dirželiu.

Patogus valdymas

Su HarmonyOS 2.1 naujasis HUAWEI WATCH FIT 2 palaiko šachmatų lentos meniu stilių, prieinamą populiariuose HUAWEI WATCH/WATCH GT serijos gaminiuose. Programų prieigos meniu galima sklandžiai pasiekti daugiau nei 30 įvairiausių programų.

Be to laikrodis pasižymi stilingais, ryškiais ir visada rodomais ciferblatais. Be to yra galimybė ciferblatą susikurti pačiam arba naudoti galerijos nuotraukos. Naudojant HUAWEI sveikatos programą galima atsisiųsti daugiau nei 200 įvairiausių laikrodžių ciferblatų įvairiausiems skoniams.

Skambinimas

Laikrodis palaiko „Bluetooth“ skambučius. Prijungę HUAWEI WATCH FIT 2 prie „HUAWEI Health App“, galite naudoti „Bluetooth“ skambinimo funkciją, kuri veikia iki 100 metrų atstumu. Laikrodyje galite matyti skambučių žurnalą bei pridėti mėgstamus kontaktus, o prireikus galėsite skambinti, atsakyti, ar atmesti skambučius bei siųsti trumpąsias žinutes tiesiai ant riešo.

HUAWEI WATCH FIT 2  palaiko WhatsApp saprčiuosius atsakymus tiesiai ant riešo, tad kai esate užsiėmę, galite tiesiogiai atsakyti vienu paspaudimu.

Pramogos

Naudojant „HUAWEI Health App“ galima tiesiogiai įkelti į laikrodį iki 5000 dainų ir klausytis tiesiai iš riešo arba prisijungti prie belaidžių ausinių. Laikrodis turi net 32 GB vidinę atmintį.

„HUAWEI Assistant Today“ funkcija dabar yra integruota į HUAWEI WATCH FIT 2, todėl galite greitai pasiekti informaciją apie orus, žadintuvus, pranešimus ir kt. Braukite dešinėn, kairėn ir pasieksite išmanųjį asistentą.

Ilgai veikianti baterija

Naujasis laikrodis pasižymi ilgai veikiančia baterija. Vienu įkrovimu įmanoma mėgautis laikrodžiu iki 10 dienų, o intensyviai – visą savaitę. Nuo 0 iki 100 proc. jis pakraunamas per 65 minutes.

Gamintojo nuotr.

Asmeninis treneris

HUAWEI WATCH FIT 2 asmeninis treneris palaiko 7 skirtingus treniruočių režimus: bėgimo lauke, viduje, lauko dviračių sporto, važiavimo dviračiu viduje, plaukimo baseine, plaukimo atvirame vandenyje ir šokinėjimo per šokdynę. Taip pat čia rasite apšilimo ir tempimo pratimus. Viso jame 97 moksliškai paremti treniruočių režimai.

Laikrodyje integruotas GPS jutiklis su pažangiais širdies algoritmais todėl galite mėgautis asmeninėmis treniruočių balsu pagrįstomis nuorodomis, kurios padės pasiekti savo kūno treniravimo tikslų. Laikrodis atsparus 5ATM vandens slėgiui.

Sveikata

Lyginant su HUAWEI WATCH FIT New, HUAWEI WATCH FIT 2 turi 2 x TrueSeen™ 5.0 3+1 šviesos diodus, palyginti su 1×6+1 LED. HUAWEI TruSeen™ 5.0 dėka, širdies ritmą galite stebėti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Treniruočių metu jūs tiesiogiai gausite pranešimus apie nenormalų širdies ritmą. Programėlė seka plaukimo po vandeniu pulsą, pulso viršutinę ir apatinę ribas, širdies ritmo diapazoną ir maksimalų pulsą, ramybės pulsą, slidinėjimo ir snieglenčių viršutinį ir apatinį pulsą bei vidutinį pulso dažnį.

Ekrane matysite širdies ritmą (bpm), todėl galėsite atidžiai stebėti širdies veiklą net ir mankštinantis.

Laikrodis intuityviai skaičiuoja žingsnius bei kalorijas ir pateikia išsamią apžvalgą. Tai suteiks galimybę kasdien palaikyti gerą kūno formą, o visą dieną trunkantis SpO2 stebėjimas padės sekti jūsų deguonies būklę.

Menstruacinio ciklo valdymas

Moterų sveikata yra labai svarbi, o galimybė sekti vaisingumo langus ir ovuliaciją gali būti labai svarbu ruošiantis tapti būsimais tėvais.

Naudodami HUAWEI TruSleep™ galėsite tiksliai stebėti ir įvertinti savo miego kokybę. Naudojant širdies ritmo monitorių, sekamas gilus, lengvas, REM miegas ir pabudimas.

Su HUAWEI TruRelax™ technologija galite visa dieną stebėti savo streso lygį. Susidūrę su stresinėmis situacijomis ar akimirkomis, galite išbandyti keletą kvėpavimo pratimų, kad atsipalaiduotumėte ir nusiramintumėte.

„Healthy Living Shamrock“ skaitmeninis kasdienės sveikos gyvensenos asistentas primins kasdienes sveikos gyvensenos užduotis: gerti vandenį, pasitempti, valgyti sveiką maistą ir kt.

Noriu priminti, kad „Healthy Living Shamrock“ yra rekomendacijomis pagrįstas sprendimas, padedantis vartotojams pagerinti savo kasdienę sveikatos būklę. Tad jo patarimų netraktuokite kaip profesionalaus medicininio sprendimo ir, jei bet kuriuo metu pajusite diskomfortą, būtinai kreipkitės į medicinos specialistus.

Reziumė

Na ir apžvalgos pabaigai galime pateikti keletą išvadų. HUAWEI WATCH FIT 2 – tai sveiko gyvenimo būdo vadybininkas, kuris jums leis sutaupyti išlaidų konsultacijoms ir laiko sveikos gyvensenos informacijos paieškoms. Viskas ko jums reikia – tai naujasis HUAWEI WATCH FIT 2 ant jūsų rankos riešo.

Nedvejokite, nes ir senoliai sakė, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas. O naujasis HUAWEI WATCH FIT 2 padės susikrauti šiuos turtus. Sėkmės ir sveikatos su naujuoju pagalbininku.

Gamintojo nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: