„Huawei Watch GT 2“ apžvalga: tai ne tik laikrodis

Rokas Andrijauskas

Ryte pradėjo vibruoti ranka. Kažkas mane žadina. Kas nutiko? A, tai jis, naujasis Huawei Watch GT 2 laikrodis ant mano rankos. Jie abu kartu su telefonu man praneša, kad laikas keltis. Laikrodis vibruoja ant rankos, o telefonas ant šalia lovos esančios spintelės gražiai čiulba miško paukščių melodijas.  Beje, tai mano pati gražiausia telefono Huawei P30  žadintuvo melodija.

Įjungęs laikrodžio meniu matau, kad už lango 6 laipsniai šilumos, kad širdies ritmas normalus, kad nejaučiu jokio streso, kad šiandien dar nenuėjau nė vieno žingsnio ir nesudeginau nė vienos kalorijos. O laikrodis pakrautas 92 proc.

Beje, niekada nemėgau miegoti su laikrodžiais, nes būdavo nepatogu ir jie vis užkliūdavo už antklodės ir ją suplėšydavo. O šis turbūt apvaliais kampais, labai stilingo dizaino, tikras papuošalas. Beje ir visiškai netrukdė naktį miegoti.  Beje jis suteikia galimybę ekrano išvaizdą pasirinkti pagal nuotaiką.

Dar turiu keletą minučių laiko, tad galiu pačiame laikrodyje pasiklausyti muzikos. Arba laikrodžio pagalba paleisti muziką telefone, kur garsiakalbis tikrai yra labai geros kokybės. Beje, o kur telefonas? nerandu telefono. Kur aš jį padėjau, juk girdėjau jo rytinę žadintuvo melodiją? Bet tai nebėda, laikrodis turi „auksinę“ funkciją, padedančią surasti savo įrenginį. Staiga telefonas pradeda kalbėti ir aš jį atrandu po knyga „Prekių ženklų nesėkmės“, kurią gavau Verslo žinių organizuotos Verslo gazelės 2019 renginio metu. Tad vakarais prieš užmiegant paskaitau apie nesėkmingus pasaulinių prekių ženklus.  

Apie Huawei Watch GT 2 galiu pasakyti, kad tai tikrai sėkmingas prekės ženklas. Tiek laikrodis, tiek telefonas abu labai dera tarpusavyje. Kaip sakoma, tikrai negėda tokį laikrodį nešioti.

Darbo diena

Kasdieninė rutina darbas kompiuteriu ir rašymas, rašymas, rašymas. Staiga mano naujasis bičiulis pradeda vibruoti: „Get up and movie“ parašyta ekrane ir žmogutis ekrane pasiūlo pasimankštinti.   Supratau, reikia kilti nuo kompiuterio ir eiti pajudėti. Tą ir padarau.

Radau laisvą minutę ir prisėdau plačiau paanalizuoti Huawei Watch GT 2. Pasirodo jis turi platų pačių ekranų pasirinkimą. Jį gali pasikeisti per vieną akimirką.

Be to laikrodyje yra įmontuoti mikrofonas su garsiakalbis, todėl pilnai galima skambinti, atsiliepti į skambučius, bendrauti – laikrodis susietas su telefonu. Net pačiame telefone gali pasižymėti svarbiausius dešimt kontaktų, kuriems gali skambinti baksteldamas ant kontakto pirštu. Nereikia ieškoti telefono.

Vakaras

Štai baigėsi dar viena eilinė darbo diena. Vakare po darbų montuojat vaizdo reportažus, krentu į lovą, vėl imsiu knygą į rankas. Apžvelgiu laikrodį: rodo, kad per dieną nuėjau 7522 žingsnius, sudeginau 223 kalorijas, širdies ritmas normalus, laikrodžio baterija pakrauta 89 proc., o už lango 5 laipsniai šilumos.

Apie laikrodžio funkcijas

Laikrodis labai pravers sportuojantiems. Galima nusistatyti ėjimo, bėgimo, plaukimo ir kitas distancijas ir vertinti savo pasiekimus. Deja nesu sportininkas, todėl šių funkcijų neišbandžiau.

Laikrodyje sumontuoti barometras, kompasas, kad nepasiklystum miške grybaudamas ir t.t. Taip pat laikmatis ir chronometras, žadintuvas ir žibintuvėlis, galintis pagelbėti tamsiu paros metu, ieškant automobilio durelių užrakto ar panašiai.

…Ir?

Ir koks gi reziume? Šis naujasis Huawei laikrodis yra nepamainomas sportuojantiems, aktyvų gyvenimą būdą gyvenantiems žmonėms. Būtų šaunu jį padovanoti ir mūsų senjorams, kurie turi stebėti savo širdies veiklą, bet kol tokios pensijos Lietuvoje, tai dar ilgai jie tokio laikrodžio neturės. O be to yra ir dar viena bėdelė –  laikrodis bendrauja tik užsienio kalbomis.

Na bet jaunimui ir aktyviems sporto ir verslo žmonėms tai didelis pagalbininkas. Dar jo neturi? pats laikas įsigyti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: