Gamintojų nuotr.

Huawei Watch GT3 Pro – su iki šiol dar nematytomis funkcijomis

Rokas Andrijauskas

Neseniai pasirodė naujausias išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT3 Pro“, kuris pasak gamintojų pasižymi iki šiol dar niekada nematytomis funkcijomis.

Šiandien ant mano rankos naujasis „Watch GT3 Pro“. Trumpai, tai elegantiškas dizainas su aukštos kokybės medžiagomis, titaninis rėmas, safyro stiklas, keraminė nugarėlė, 14 dienų veikianti baterija, super greitas krovimas, visos dienos sveikatos stebėsena, atsparumas vandeniui, virš 100 sporto režimų ir žinoma suderinamumas su Android ir iOS. Na, o dabar apie visa tai išsamiau.

Laikrodis sklandžiai susiejamas su išmaniaisiais prietaisais. Nuo „Huawei“ įrenginių iki „iOS“ ir „Android“ telefonų. „HUAWEI WATCH GT 3 Pro“ dirba kartu su jumis patogiai prigludęs prie jūsų riešo. Čia patogiai atsiliepsite į „Bluetooth“ skambučius tiesiai laikrodyje, siųsite pasirinktinius greituosius atsakymus ir peržiūrėsite skambučių žurnalus, kad išliktumėte pasiekiami net tada, kai telefono neturite po ranka.

Į laikrodį galima atsisiųsti daugybę trečiųjų šalių programų per „Huawei Health“ iš „AppGallery“, tad viską, ko reikės, galėsite pasiekti vos vienu riešo judesiu. Laikrodis taip pat gali sinchronizuoti grojaraščius iš jūsų telefono ir treniruočių metu pats groti jūsų mėgstamas melodijas.

Išvaizda

Pirmiausia laikrodis žavi savo išvaizda: vientisas, patvarus, aukštos kokybės titano korpusas su tiksliai apibrėžtais kraštais ir kampais, formuojančiais siluetą, o Safyro stiklo laikrodžio ekranas patvarus ir atsparus tiek kasdieniams įbrėžimams, tiek keliaujant nepramintais takais. Nanokristalinės keramikos galinis dangtelis, kad odą raminantis komfortas taptų jums įprastu.

Patys išsirinkite ir pritaikykite sau laikrodžio ciferblatą iš galerijos arba pasirinkite iš daugybės laikrodžių ciferblatų, kuriuos galima atsisiųsti. Iš anksto įkelti pritaikomi laikrodžio ciferblatai automatiškai prisitaiko dienos ir vakaro metu. Taip pat galima derinti bei rinktis pačiam patogų stilių ir išdėstymą.

Bevielis krovimas

Laikrodis palaiko Qi atviros sąsajos belaidžio įkrovimo standartą, todėl laikrodį galite įkrauti nuo 0% iki 100% vos per 85 minutes. Laikrodis GT3 Pro taip pat palaiko belaidį atvirkštinį įkrovimą, todėl galėsite įkrauti laikrodį naudodami išmanųjį telefoną!

Dėka didelės 530 mAh baterijos, be rūpesčių mėgaukitės išmaniuoju nešiojamuoju įrenginiu, kuris gali veikti iki 2 savaičių vienu įkrovimu.

Užtikrina sveikatos būklės stebėseną

„HUAWEI Health“ programa suderinama su „Android“ ir „iOS“ įrenginiais. Kaip teigia gamintojai, „HUAWEI WATCH GT 3 Pro“ pakylėjo sveikatos valdymą į naują lygį ir palaiko daugybę išmaniųjų funkcijų, įskaitant širdies ritmo, SpO2, miego ir streso stebėseną, kad galėtumėte išlikti aktyvūs ir informuoti apie savo sveikatą.

„HUAWEI Truseen™ 5.0+“ širdies ritmo stebėsenos technologijoje naudojami aštuoni fotoelektriniai jutikliai, išdėstyti žiedu ir fiksuojantys sustiprintus signalus. Visiškai naujas algoritmas filtruoja trikdžius, kad visada būtų tiksliai stebimas širdies ritmas. Širdies ritmą galite stebėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, o kai širdies ritmas nukrypsta nuo normalaus diapazono, realiuoju laiku gaunami įspėjimai.

Su SpO2 matavimais, atliekamais dėl „HUAWEI Truseen™ 5.0+“ širdies ritmo stebėjimo technologijos, galite būti užtikrinti žinodami, kad „HUAWEI WATCH GT 3 Pro“ rūpestingumas yra įskiepytas! Telefone visuomet veikia streso stebėsenos funkcija,  miego stebėjimo algoritmas ir sveikos gyvensenos patikrinimo užduotys.

Atsparus vandeniui

Dar viena įspūdingų laikrodžio „HUAWEI WATCH GT 3 Pro“ naujovė, kad jis yra atsparus vandeniui. Su juo galima laisvai nardyti net 30 metrų gylyje. Laikrodis rodo nardymo duomenis realiuoju laiku, įskaitant greitį, gylį ir nardymo trukmę. Jame yra saugos priminimų nustatymai, pvz., automatiniai priminimai, jei nusileisite per giliai arba užtruksite per ilgai.

HUAWEI Watch GT3 Pro palaiko plaukimą viduje ir lauke, įskaitant plaukimą baseine. Čia galite patikrinti kelis savo plaukimo gebėjimo aspektus, įskaitant trukmę, sudegintas kalorijas, plaukimo stilių, bendrą grybšnių skaičių, ratus ir vidutinį širdies susitraukimų dažnį.

Sportas: virš 100 treniruočių režimų

Su naujuoju laikrodžiu galite rinktis iš daugiau nei 100 treniruočių – bėgimo, važiavimo dviračiu, kopimo į kalnus, plaukimo baseine, slidinėjimo ir kitų – ir vos palietę ekraną galėsite leistis į kelią arba įveikti naują trasą! Duomenimis pagrįsti bėgimo rodikliai, įskaitant bėgimo gebėjimų indeksą, treniruočių sudėtingumą ir treniruočių krūvį, bei patarimai padės jums pasiekti maksimalių rezultatų neperkraunant savo kūno, o bendrinami bėgimo maršrutai leis jums parodyti savo meistriškumą!

Golfo treneris

Laikrodis jums gali padėti tapti golfo karaliumi, nes fiksuoja profesionalius mostų duomenis, pavyzdžiui, mosto greitį, tempą, atsilošimo laiką ir smūgio laiką, taip pat leidžia naudotis „Driving range“ režimu, kuris stebi jūsų mostą iki smulkmenų, o naudingos demonstracijos ir patarimai padės pakelti jūsų golfo žaidimą į naujas aukštumas!

Pagalba dviratininkams

Nesvarbu, ar gerinate aerobinį pasirengimą važiuojant dviračiu lauke, ar stiprinate anaerobinę jėgą jogos treniruočių metu, HUAWEI Watch GT3 Pro palaiko šiuos visus sporto režimus. Galite naudoti pažangias GPS funkcijas, kad galėtumėte stebėti ir sekti važiavimo dviračiu patirtį, fiksuoti greitį, atstumą, širdies ritmą ir laiką. Dėka atnaujintos TruSeen™ 5.0+ technologijos, širdies ritmo stebėjimas yra neįtikėtinai tikslus net keičiantis greičiui ar esant įkalnei.

Reziume

Jei trumpai apibendrinant, galime pasakyti, kad turime dar vieną nuostabų kūrinį su nepakartojamomis kasdienio gyvenimo pagalbinėmis funkcijomis.  Galiu drąsiai teigti, kad po kelių dienų „draugystės“ su šiuo naujuoju „stebuklu“, jūs nebegalėsite išsiskirti.

Gamintojų nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: