I. Jankauskaitė – atvirai apie talentą ir moteriškumo paslaptis

Naujoji TV3 projekto „Lietuvos talentai“ teisėja, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė, stebina ne tik savo grožiu, bet ir gabumais. Apie savo menišką prigimtį ir ne vieno talento ištakas Inga jau šį sekmadienį papasakos ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.

Savo talentus, neslepia Inga, ji semia iš vieno šaltinio, jų neskirsto ir priima kaip didžiulę dovaną. Viena stipriausių jos paskatų kurti – įdomumo troškimas.

„Aš talentą suprantu kaip jėgą, kuri privalo būti įdarbinta. Priešingu atveju ta jėga pradeda tave griauti. Tokių istorijų – labai daug“, – sako Inga.

Žinoma moteris tiki, kad talentas nėra tai, ko nori tu, o tai, ko nori iš tavęs. Tačiau ir pati sau dar nėra atsakiusi į visus kylančius klausimus. Muzika Ingai visgi yra pirmoje vietoje, tačiau koncertuose jai prireikia ir laidos vedėjos patirties, ir aktorinių bei režisūrinių gebėjimų. Ir, žinoma, poezijos. Moteris pastebi, kad jos koncertai turi savotišką psichoterapinį poveikį ir tai jai yra labai svarbu.

Tikriausiai ne vienam laidos žiūrovui galėtų kilti klausimas, kaip ši talentinga moteris viską spėja – juk ji ne tik pati vaidina ir dainuoja, teisėjauja projekte, bet dar yra ir mama. Tačiau savo receptu, kaip viską spėti, Inga pasidalins su gerbėjais.

Karantinas, itin skaudžiai smogęs meno žmonėms, Ingai buvo ir naudingas. Jei ne jis, poezijos knygos išleidimą ji būtų atidėliojusi dar nežinia kiek. O visas detales apie tai, kaip gimė ši knyga, jos gerbėjai išgirs laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Kaip išmatuoti talentą?

Inga atvira – nėra lengva „rūšiuoti“ vaikus pagal jų talentą. Tačiau toks yra jos, kaip teisėjos „Lietuvos talentų“ projekte, vaidmuo.

„Kartais matai, kad tam vaikui dar per anksti. Bet širdis apsipila krauju, nes sakyti vaikams „ne“ yra truputį prieš gamtą. Turbūt tai ir yra projekto unikalumas, kad ten yra visko“, – atviraus Inga.

Su laidos žiūrovais ji pasidalins įžvalgomis ir apie sėkmę. Anot jos, nepakanka jos pagauti – būtina aiškiai žinoti, ką su ja daryti. Ji taip pat papasakos ir apie tai, ar Lietuvoje yra neatrastų talentų bei kur jie slepiasi. Šiek tiek kritikos teks ir kai kurioms vaikus į projektą „Lietuvos talentai“ atlydėjusioms mamoms.

Raktas į moteriškumą

Jeigu reikėtų rinkti moteriškiausią Lietuvos moterį, Inga neabejotinai būtų tarp favoričių. O laidos vedėja Kristina Rimienė jos pasiteiraus, kokiai savybės jai pačiai yra moteriškiausios.

„Man moteriška savybė yra paslaptingumas ta prasme, kad tu turi turėti vidinį stuburą ir niekam nieko nesiaiškinti. Man tai yra moteriška savybė“, – netrukus atsakys ji.

Artėjančios Moters dienos proga ji duos žiūrovėms ir kelis be galo vertingus patarimus, į kuriuos išties verta įsiklausyti.

„Ko pirmiausia linkiu, tai „atsiknisti“ nuo savęs ir baigti save ėsti, graužti, ieškoti trūkumų, kurių net nėra. Baigti gainiotis paskui geresnės savęs idėją – šio sakinio išvis nesuprantu. Man atrodo, kad tai yra toks kalėjimas, kai tu besigainiodama prarandi vienintelę galimybę būti čia ir dabar. Tai yra vienintelė sąlyga jaustis ir būti laiminga moterimi. Tiesiog palikite save ramybėje, labai prašau. Pagerės ir santykiai šeimoje, ir su savimi“, – įsitikinusi ji.

Šis procesas, anot Ingos, reikalauja pastangų, tačiau lygiai taip pat duoda ir puikių rezultatų.

Norintys sužinoti, ką „Lietuvos talentų“ finale norėtų matyti Inga ir kokie koncertai laukia jos gerbėjų, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio „Pasaulis pagal moteris“ laidos.

Pavasariu alsuojanti puokštė – moterims

Artėjančios Kovo 8-osios proga, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja K. Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ sukurs instaliaciją gėlių tematika. Tai bus netradicinė, pavasariu kvepianti puokštė, skirta kiekvienai moteriai.

Originaliame karkase savo vietą ras švelniaspalvės tulpės, veronikos, šiurpiniai gvazdikai, įdomios spalvos gvazdikai, vaškagėlė ir žaluma čiužutė. Tokia gaivi ir švelni bei originali puokštė pradžiugintų bet kurią moterį.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: