Pixabay nuotr.

Į ką vertėtų atsižvelgti renkantis lovos užtiesalą?

Lovos užtiesalas – tai vienas iš daugumos žmonių pasirenkamų miegamojo akcentų. Šiandien siūlomi labai įvairūs  lovos užtiesalai, tad nieko keisto, kad gana dažnai kyla klausimas, kaip išsirinkti pačius tinkamiausius gaminius. Jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, tikėtina, kad atrasti tinkamiausią pasirinkimą bus gerokai paprasčiau.

Gaminio spalva

Lovatiesę derinkite prie miegamojo interjero. Pavyzdžiui, jei šioje namų erdvėje vyrauja neutralios spalvos, tokios kaip pilka, balta, ir t.t., tikrai nesuklysite pasirinkdami ryškią lovatiesę, o tuomet, jei  miegamasis yra gana spalvingas, rinkitės ne tokią ryškią lovatiesę.

Matmenys

Visada yra svarbu įsitikinti, kad lovatiesės matmenys bus tinkami, todėl pirmiausia vertėtų išmatuoti lovos matmenis. Lovatiesės plotis gali būti didesnis nei lovos  plotis, nes tokiu atveju  šis gaminys galės uždengti lovos kraštus, ir miegamasis atrodys kur kas  tvarkingiau.

Sudėtis

Renkantis lovatiesę taip pat svarbu pasidomėti, kokia yra siūlomų gaminių sudėtis. Nereikėtų pamiršti, kad natūralaus audinio lovatiesės įprastai yra patvaresnės, nelinkusios nusipumpuruoti ir higieniškesnės, taigi, visada atsižvelkite į tai, iš ko pagamintas lovatiesės audinys.

Priežiūros ypatybės

Visuomet svarbu pasirūpinti tinkama higiena. Niekam ne paslaptis, kad lovoje kaupiasi dulkių erkutės ir kiti mikroorganizmai, todėl patalynę rekomenduojama skalbti pakankamai aukštoje temperatūroje. Renkantis lovos užtiesalą vertėtų pasidomėti, kokioje temperatūroje jis gali būti skalbiamas: dulkių erkutės ir kiti žalingi mikroorganizmai žūva 60 laipsnių ir aukštesnėje temperatūroje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: