I. Kavaliauskaitė: „Televizija man padovanojo ne tik puikų partnerį, bet ir tikrą draugą“

Jau šį sekmadienį 19.30 val. TV3 televizijos tiesioginiame eteryje – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas. Projekto epopėją tęs bei pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui skatins septyni nauji chorai ir jų ypatingi generolai. „Chorų karus“ patikėta vesti žiūrovų pamiltai vedėjų porai – eterio vilkui Mindaugui Stasiuliui ir vis ryškiau žėrinčiai Indrei Kavaliauskaitei.

„Chorų karai“ – jau trečiasis projektas, patikėtas vesti Mindaugui su Indre. TV3 žiūrovai duetą matė projektuose „Šok su manimi“ ir „Šuolis“. Mergina negaili komplimentų eterio kolegai: „Mindaugas – profesionalas daugelyje sričių. Man jis – mokytojas, krizių valdytojas ir tas žmogus, kuriam būnant eteryje mintyse sau visada galiu pasakyti „Indre, viskas bus gerai“.

Pasak I. Kavaliauskaitės, M. Stasiulis nuostabiai valdo publiką ir tiesioginį eterį. „Džiaugiuosi, kad galiu mokytis iš jo, ir labai branginu laiką, kai kartu ruošiamės eteriui, galvojame ką įdomaus parodyti žiūrovams, kaip juos nustebinti. Galiausiai džiaugiuosi laiku, kai po eterio važiuojame namo, aptarinėjam laidą ir gyvenimą. Manau, TV3 man padovanojo ne tik puikų partnerį, bet ir tikrą draugą“, – atvirai pasakoja „Chorų karų“ vedėja.

„Chorų karai“ vyks jau 6-ą sezoną iš eilės, suburdami dainingiausias šalies komandas. Paklausta, ar pati moka ir mėgsta dainuoti, I. Kavaliauskaitė šypsosi: „Džiaugiuosi, jog yra kas tikrai dainuoja geriau už mane. Nors pamėginti dainuoti turbūt gali visi. Gal ir mums su Mindaugu stebuklingai gali pavykti? Bet kokiu atveju puiku, kad visi dirba savo darbą. „Chorų karai“ buria nuostabius, talentingus, kupinus aistros muzikai žmones iš įvairiausių Lietuvos kampelių.“

Didžiajame sekmadienio projekte kasmet tradiciškai dalyvauja ir vienas ypatingas, išskirtinis choras. „Chorų karai“ kiekvieną sezoną įtraukia įvairiausias dainavimą mylinčias socialines grupes. TV3 žiūrovai jau stebėjo tarptautinio, pataisos namų moterų, benamių, šalies senjorų chorų pasirodymus. Jiems vadovavęs generolas Stano šiemet ėmėsi naujo iššūkio.

Paklausta, kaip vertina socialinių grupių integraciją į projektą, I. Kavaliauskaitė sako: „Lietuva yra dainuojanti tauta, „Chorų karai“ yra projektas, dovanojantis lietuviams progą išgirsti ne tik jau žinomus balsus ir pamatyti ne vien žinomus veidus. Kuo daugiau miestų ir socialinių grupių įtrauksime, tuo garsiau galėsime sakyti, kad „Chorų karai“ yra visos Lietuvos projektas.“

Šeštasis projekto sezonas eteryje suskambės jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3. Kelią į pergalę skinsis Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Klaipėdos „Gintarinis“ choras su Edgaru Lubiu priešakyje, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir ypatingasis septintasis choras „Feniksas“, vedamas Stano.

Projekto „Chorų karai“ 6-asis sezonas – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: