Į Panevėžio rajono tarybą grįžta politikos senbuvis

Gintautas Subačius

Spalio pabaigoje mirus 63 metų dar Seimo rinkimuose nesėkmingai sudalyvavusiam Panevėžio rajono tarybos nariui darbiečiui Alfonsui Morkvėnui į tarybą po kelerių metų pertraukos grįžta rinkėjų valia iš trečios į antrą Darbo partijos sąrašo poziciją stumtelėtas bendrovės „Kavos pupa” savininkas ir direktorius 51 metų Vytautas Liepa.

Nuo 2007-ųjų dvi kadencijas Panevėžio rajono tarybos valdančiojoje koalicijoje dirbęs V.Liepa tikino nežinantis, kada galės nerti į politikos vandenis, tačiau vylėsi, kad tai atsitiks artimiausiu metu. Jis sakė iš Vyriausios rinkimų komisijos sulaukęs prašymo atsiųsti nuotrauką pažymėjimui, gavęs padėkojimą, tačiau daugiau tylu, ramu.

„Suprantu, kad po Seimo rinkimų VRK turėjo daug darbo, bet manau, kad greitai ateis ir mano eilė. Kiek girdėjau ir jei neklystu artimiausias tarybos posėdis vyks gruodžio 3 dieną, tad galbūt jame kokiomis nors aplinkybėmis galėsiu prisiekti ir dalyvauti”,- sakė V.Liepa.

Pasiteiravus, ar tenkins darbas Biudžeto, ekonomikos ir investicijų komitete, kuriame dirbo velionis A.Morkvėnas, V.Liepa sakė nieko nesirinksiantis: kaip taryba nuspręs, ten jis ir dirbs. Politikas ir verslininkas teigė anksčiau dirbęs beveik nieko su juo bendro neturinčiame Sveikatos ir socialinių reikalų komitete ir su užduotimis neblogai susitvarkęs.

Į klausimą, ar per pusšeštų metų nenutolo nuo politikos ir kaip seksis į ją grįžti, V.Liepa prisipažino, kad nuo aktyvios politikos buvo šiek tiek pasitraukęs, tačiau širdyje likęs politiku, domėjęsis politiniais įvykiais, diskutuodavęs apie juos su aplinkiniais, gilindavęsis į priimamus sprendimus, jų aktualumą ir pasekmes. Politikas pripažino, jog laikas eina ir daug kas keičiasi, todėl iš pradžių teks su daug kuo susipažinti, susiorientuoti. Jis sakė tikintis, kad po poros mėnesių galės pilnavertiškai įsilieti į tarybos darbą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: