Organizatorių nuotr.

Į Radži koncertą Panevėžyje netilpo visi norintys: „Sprogimas buvo didelis“

„Sakoma, kad savame krašte pranašu nebūsi. Aš iš Panevėžio, ką tik gimtajame mieste suorganizavau koncertą ir vinilinės plokštelės pristatymą. Praėjo jau kelios dienos, o aš negaliu iki šiol išgyventi patirtų emocijų. Jūs, gerbėjai, esate neįtikėtini. Ačiū visiems labai. Manau, savame krašte vis dėlto pranašu gali būti“, – džiaugsmo neslepia R.Aleksandrovičius.

Į jubiliejinį atlikėjo koncertą vienoje Panevėžio koncertų salėjė netilpo visi norintys. „Aš negaliu patikėti, mano gerbėjai yra tiesiog neįtikėtini. Ko tik neįvyko šventinį vakarą, mano dainų klausantys yra tiesiog fantastiški. Visi bilietai į koncertą parduoti iki pasirodymo likus dviem savaitėms“, – apie trečiadienio vakarą pasakoja R.Aleksandrovičius.

Didelis įvykis balandžio 10-ąją buvo ir Radži talento gerbėjams – atlikėjas pagaliau pristatė savo pirmąją vinilinę plokštelę ir po šou dar ilgai bendravo su gerbėjais. „Didelis susidomėjimas. Negaliu sakyti, kad visos plokštelės dingo per kelias minutes, bet gerbėjų rodytas dėmesys  buvo milžiniškas. Taip įvardinsiu: sprogimas buvo didelis“, – sako Radži.

Atlikėjas neslepia, kad pastarieji dveji metai jo muzikinėje karjeroje buvo sėkmingi. „Koncertų salės pilnos, gerbėjų auditorija didėja ir plečiasi. Ko galiu daugiau norėti? Tik džiaugtis ir vertinti realybę“, – pažymi dainininkas.

Pasak R.Aleksandrovičiaus, po koncerto gimtajame Panevėžyje jo namai skęsta gėlių jūroje. Anot atlikėjo, nesvarbu tavo lytis, bet parodytas dėmesys visada svarbus ir malonus. „Mano namai tiesiog dabar kaip koks milžiniškas gėlių salonas. Net neturiu pakankamai vazų, kur visas grožybes sudėti“, – maloniais rūpesčiais dalijasi Radži.

Tiesa, atlikėjas paruošė staigmeną ir savo globėjai Vidai, kurią šiltai visada vadina savo mama. „Akimirka, kai visa salė atsistojo nuo kėdžių ir plojo, kad pagerbtų mano mamą, įsimins visam gyvenimui. Momentas, kai įteikiau jai gėlių puokštę, buvo itin jautrus. Esu dėkingas mamai už savo muzikinį kelią“, – sako R.Aleksandrovičius ir taip pat dėkoja savo komandai, be kurios nebūtų įvykęs sėkmingas koncertas gimtajame mieste ir nebūtų išleista pirmoji dainininko vinilinė plokštelė.

Paklaustas apie būsimus koncertus, R.Aleksandrovičius neslepia, kad norėtų nedidelės pauzės, kurios metu galėtu pripildyti save teigiamomis emocijomis: „Po didelių koncertų reikia kiek atsikvėpti ir važiuoti pilna jėga toliau. Tai ir ketinu daryti.“

Radži  šventinio koncerto akimirkos – fotogalerijoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: