Idėjos Šv. Valentino dienai, kurios neišeis iš mados

„Šv. Valentino diena yra puiki proga išbandyti kažką naujo ir pasidaryti šventę karantino metu “, – įsitikinusi TIKETA marketingo skyriaus vadovė Živilė Koncevičienė, turinti ne tik rekomendacijų ką veikti vasario 14-ąją dieną, bet ir puikių idėjų, ką šia proga dovanoti mylimam žmogui.

Karantino sąlygomis sutikome didžiąsias metų šventes – Velykas, Kalėdas ir Naujuosius metus – todėl įsitikinome, jog smagiai leisti laiką galime ir neišėję iš namų. Prie pasikeitusių sąlygų prisitaikė ir Lietuvos rinka, todėl renginių ir pramogų pasiilgusiems žmonėms rinktis iš ko yra daugiau negu bet kada anksčiau.

„Žinome, kad daug žmonių Valentino dienos nešvenčia, tačiau tai yra puiki galimybė išbandyti kažką naujo ir pasidaryti šventę karantino metu. Vasario 14 dieną žmonės dažniausiai eina į renginius ir restoranus, tačiau šios tradicijos galima laikytis, nes tiek virtualių renginių, tiek į namus pristatančių restoranų pasiūla yra puiki, o įsigyti dovanas internetu tapo kaip niekada paprasta“, – teigė Ž. Koncevičienė.

Meilės dienos proga TIKETA siūlo įdomius virtualius renginius visų skoniams. Jaunimo teatras kviečia žiūrovus Valentino dienos vakarą praleisti su spektaklio „Sau pačiam“ pasirodymu tiesiogiai, o smarkiai populiarėjančios Klaipėdos jaunimo teatro grupė „Graži ir ta galinga“ kviečia išvysti savo koncerto įrašą.

Išsiilgusiems kelionių artėjantį sekmadienį nuobodžiauti taip pat nebus kada, nes virtualiai pakeliauti po Italiją kviečia nuotolinis komandinis žaidimas „Kodas L.O.B.I.S.“, o pažadinti savyje miegantį nuotykių ieškotoją ir leistis į išminties akmens paieškas ragina žaidimas „Senovės alchemikų paslaptys“.

Dėl užimtų paštomatų ir esamų ribojimų dovanų medžioklė paskutinę minutę šią Šv. Valentino dieną gali tapti didžiuliu iššūkiu. Nepaisant to, TIKETA turi saugų bei paprastą sprendimą savo antrąją pusę nustebinti ne tik kvietimu į virtualų renginį, bet ir palepinti dovanomis norintiems romantikams.

„Savo asortimente pramogų turime kiekvieno širdžiai – nuo ekstremalius potyrius sužadinančių kartingų ar ekskursijos erotinių prekių parduotuvėje iki atpalaiduojančio masažo ar šampanų degustacijos. Dovanoti įspūdžius ir gerą nuotaiką niekada neišeis iš mados“, – teigė TIKETA atstovė.

„Visi esame pasiilgę pramogų ir naujų patirčių, todėl net neabejoju, jog, kai tik bus galima ir saugu, pramogas teikiantys verslai bus pilnai rezervuoti. Įsigydami pramogų kuponą dabar ne tik užbėgsite įvykiams už akių, bet ir nemažai sutaupysite, o patį kuponą galėsite panaudoti vėliau, todėl dovanos gavėjui jaudintis dėl pratęsto karantino tikrai nereikės“, – pabrėžė Ž. Koncevičienė.

Adrenalino mėgėjams TIKETA siūlo padovanoti Lietuvoje pastaruoju metu populiarėjantį šonaslydį (angl. drifting) arba mokomąjį skrydį parasparniu, tuo metu ramybę ir poilsį vertinantiems žmonėms čia gausu atpalaiduojančių masažų ir tokių daug kam negirdėtų grožio procedūrų, kaip radijo dažnio terapija.

Unikalių dovanų beieškantiems ilgai ieškoti taip pat nereikės: iš rečiau aptinkamų pramogų kuponų galima būtų išskirti natūralių kvepalų kūrimo dirbtuves ir orientacinius žaidimus. Na, o drąsių romantikų akį neabejotinai patrauks ekskursija po erotinių prekių parduotuvę.

Įsigyti ir įteikti TIKETA pramogų kuponą galite saugiai ir paprastai, neišėję iš namų, o šia puikia idėja galite pasinaudoti nors ir paskutinę minutę. Visgi, norintiems sutaupyti vertėtų suskubti, nes ypatingos Valentino dienos nuolaidos net iki 50% ir kiti specialūs pasiūlymai tęsis tik keletą dienų – nuo vasario 10 iki 14 dienos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: