LNK nuotr.

Ieva Mackevičienė apie pliusus su vyru pradėjus verslą: namuose pradėjome geriau sutarti

Žinomų vyrų žmonos dažnai  būna jų šešėliuose. „Bet mūsų studijoje bus moterys, kurių vyrai šalia jų patys yra šešėliai“, – kvatosis Giedrius Savickas, į LNK laidos „Šeškinės 20“ studiją kviesdamas Ievą Mackevičienę ir Agnetą Kleizienę. Šio trečiadienio vakaro laidos tema bus moterys ir verslas. „Gražios moterys ir dar prie pinigo, fantastika“, – juoksis laidos vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir Giedrius Savickas.

Elektroninę kosmetikos parduotuvę su vyru Rolandu Mackevičiumi atidariusi Ieva juoksis, kad reikia stengtis, kad verslą darytum tu, o ne verslas tave darytų. „Laikas, kai verslas mane darė, praėjo, stengiuosi dabar verslą suimti į rankas. Rolandas prisideda daug, sunku pamatuoti, kiek kas prisideda. Mes esame pasiskirstę pareigomis. Aš stengiuosi paimti moterų auditoriją, o Rolandas – vyrus išmokyti vyrus rūpintis savo veidu ir būnant 50-ies vis dar labai gerai atrodyti“, – laidoje kalbės Ieva Mackevičienė.

Rūpintis savo veido rutina Ieva džiaugiasi išmokiusi ir Rolandą. „Kai mes susipažinom, jis kremo neskyrė nuo muilo. Jis nežinojo, kad egzistuoja prausimosi putos“.

Nors pora buvo pasižadėjusi neturėti bendrų projektų, šeimos verslas, pasak Ievos, juos dar labiau suartino. „Pradėję verslą, ir namuose pradėjome geriau sutarti, atradome vienas kito naujas savybes. Kaip atsirado verslas? Supratau, kad širdy dar turiu vietos – dar vienam vaikui, naujam augintiniui arba verslui. Abu kategoriškai pasakėme, kad trečio vaiko nenorime, ties šuniuku vis dar klaustukas, todėl pasilikom ties verslu“, – kalbės Ieva Mackevičienė.

Krepšininko Lino Kleizos žmona Agneta atidarė parduotuvę, prekiaujančią sveikatai ir grožiui skirtais produktais – nuo maisto papildų iki kosmetikos.

„Kai už Kleizos dar nebuvau ištekėjusi, mes keliaudavom, tuomet verslininkė iš manęs dar nekokia būdavo, labiau prižiūrėdavau Kleizą, kad į treniruotes nueitų. Grįžom į Lietuvą, jis baigė savo karjerą, o aš pradėjau savo, toks buvo mūsų susitarimas“, – laidoje šypsodamasi pasakos Agneta.

„Kodėl Kleiza taip gražiai atrodo? – teirausis  broliai Lavrinovičiai.

„Kleiza yra pagrindinis mano klientas. Man gal ir nelabai patinka tas jo laikrodis, einantis į kitą pusę. Kai ateinu su juo, visi klausia, Linai, ką tu darai, kaip tu atjaunėjai. Tada aš galvoju, ką aš ne taip darau su savo gyvenimu“, – juoksis krepšininko žmona, prisipažįstanti, kad jos vyras dažniau sulaukia komplimentų dėl išvaizdos nei ji pati.

Pasak Kleizienės, ji jautėsi turėjusi didžiulį kūrybinį potencialą. „Sakau, Kleiza, turiu biznio planą, paskolink man truputį pinigų, 40 tūkstančių. Sako, gerai, paskolinsiu. Patikėjo mano žodžiu, be skolos raštelių. Bet tai dar didesnė atsakomybė, nes aš norėjau įrodyti, kad sugebu“, – pasakos Agneta.

Visa „Šeškinės 20“ laida su žinomų vyrų moterimis, darančiomis sėkmingą verslą – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.   


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: