„Iki“ administracijos darbuotojai prieš šventes stoja į priešakines linijas – dirbs parduotuvėse

Mažmeninės prekybos darbuotojams šventinis laikotarpis visuomet reiškia darbymetį. Tam, kad šiuo metu darbas parduotuvėse vyktų sklandžiai, o pirkėjai galėtų apsipirkti maksimaliai saugiai, greitai ir patogiai, prie „Iki“ parduotuvių darbuotojų į priešakines linijas savarankiškai jungiasi administracijos darbuotojai.

„Kalėdinis laikotarpis yra pats intensyviausias laikas, kuomet darbų apimtys parduotuvėse reikšmingai išauga, todėl pagalba ir solidarumas su kolegomis šiuo metu yra labai svarbūs. Esame vieninga komanda ir siekiame bendrų tikslų, todėl administracijos kolegos į pagalbą darbuotojams vyksta jau ne vienerius metus. O šiemet, karantino akivaizdoje, ši pagalba dar vertingesnė ir reikalingesnė. Be to, tai gera proga iš arti pamatyti verslo kasdienybę ir vieniems su kitais susipažinti“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinė direktorė.

Administracijos darbuotojai prisideda prie kasdienių užduočių atlikimo parduotuvių salėse ir sandėliuose, kaip bet kuris kitas parduotuvės darbuotojas. Pasak N. Kvietkauskaitės, tai suteikia vieningumo jausmą, taip pat tai puiki proga parodyti darbuotojams, kaip administracija vertina jų darbą ir kasdienį indėlį, ypač dabar, šiuo pandemijos laiku.

Svarbiausia – solidarumas

Prie darbo parduotuvėje per šventes prisijungia ir Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdančioji direktorė. Anot jos, padėti parduotuvių darbuotojams šiuo nelengvu metu yra privaloma.

„Tai savaime suprantamas ir visiškai natūralus dalykas. Mes dirbame mažmeninėje prekyboje, parduotuvės yra visų mūsų darbo galutinė stotelė. Tai mūsų priešakinės linijos, todėl per didžiąsias metų šventes prisidėti prie jų darbo yra mūsų visų pareiga. Be to, tai puiki galimybė kiekvienam administracijos darbuotojui tiesiogiai bent kelis kartus per metus pamatyti, kaip iš tiesų vyksta procesai ir darbai parduotuvėje. Tikiu, kad tokiu būdu galima parsivežti nemažai idėjų ką reikėtų patobulinti ir pagerinti tam, kad visiems šioje įmonėje dirbti būtų lengviau ir patogiau“, – sako L. Muižienė.

Jai pritaria ir Andrej Pometko, prekybos tinklo „Iki“ marketingo direktorius. Pasak A. Pometko, dabar svarbiausia – solidarumas. „Jau beveik metus visi kartu dirbame labai sudėtingomis sąlygomis. Ypatingai parduotuvių kolegos, kurie apskritai dirba priešakinėse linijose, todėl dabar ypač norisi juos palaikyti ir parodyti, kad visi esame viena didelė komanda“, – teigia jis.

Prie savanoriškos darbuotojų iniciatyvos taip pat prisijungęs Mindaugas Tamošiūnas, prekybos tinklo „Iki“ kategorijų valdymo vadovas, teigia, darbas parduotuvėje prieš Kalėdas – tai nedidelis asmeninis indėlis, kuris padeda nuveikti labai didelį darbą.

„Padėti dirbti parduotuvėse lygiai tiek pat svarbu kaip ir atiduoti savo balsą rinkimuose ar skirti paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Šiuo atveju aš skiriu savo darbo kelias valandas, Tai yra tik nedidelis asmeninis indėlis į milžinišką parduotuvių atliekamą darbą, tačiau tikiu, kad kiekvienas žingsnis yra labai svarbus“, – tvirtina M. Tamošiūnas.

Pasak Jan Karrasch, „Iki“ finansų direktoriaus, ši iniciatyva – puiki galimybė iš arti susipažinti su kolegų darbu: „Labai smagu įsilieti į parduotuvės kasdienį gyvenimą. Susipažinti su visais procesais, pamatyti, kaip darbuotojai dirba visą dieną.“

Per Kalėdas parduotuvės nedirbs

Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė sako, kad nors prekybos tinklas rūpinasi pirkėjų patogumu, tačiau taip pat daug dėmesio skiria ir savo darbuotojams. Šiais metais, per sudėtingas karantino sąlygas, siekiama suteikti darbuotojams daugiau laiko pabūti su šeima. Todėl pirmąją Kalėdų dieną tinklo parduotuvės nedirbs, o per Kūčias, antrąją Kalėdų dieną ir Naujųjų metų išvakarėse dirbs trumpiau.

Komunikacijos vadovė V. Budrienė teigia, kad prie parduotuvių personalo prisijungę administracijos darbuotojai laikosi visų saugumo taisyklių, kaip ir visas prekybos tinklo personalas: dėvi apsaugines kaukes, dažnai dezinfekuoja rankas, laikosi saugaus atstumo ir vengia papildomų kontaktų.

Prekybos tinklas ėmėsi ir papildomų saugumo priemonių – darbuotojams kasdien matuojama temperatūra, nuolat vėdinamos bendros patalpos, dezinfekuojami paviršiai. Taip pat kiekvienam darbuotojui buvo suteikta galimybė pasiskiepyti nuo gripo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: