„IKI“ parduotuvės Anykščiuose atnaujinimui skirta beveik 300 tūkst. Eur

Šiandien Anykščiuose, adresu J. Biliūno g. 13, atidaryta atnaujinta „IKI“ parduotuvė. Bendrovės „Palink“, kuriai priklauso prekybos tinklas „IKI“, investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia 282 tūkst. Eur. Šiemet vykdant tinklo plėtrą ir atnaujinimą, atidarytos 2 naujos ir rekonstruotos 6 prekybos tinklo parduotuvės. Bendra investicijų suma – 3,61 mln. Eur.

Po rekonstrukcijos padidėjo parduotuvės prekybos salės plotas: anksčiau jis buvo 335 kv. m., o dabar – 439 kv. m. Tad pirkėjai parduotuvėje ras gerokai gausesnį prekių asortimentą. Taip pat atnaujintas parduotuvės fasadas, interjeras, parduotuvėje sumontuota nauja moderni įranga. Be to, daug dėmesio skirta ir lauko aplinkai šalia parduotuvės – įrengti šviestuvai bei sumontuoti suoliukai, ant kurių galės pailsėti apsipirkti atvykę pirkėjai ar miesto svečiai.

„Atnaujinome IKI parduotuvę Anykščiuose, kad mūsų pirkėjai galėtų apsipirkti ne tik modernioje ir jaukioje parduotuvėje su patogesniu prekių išdėstymu, tačiau kasdien čia rastų gausesnį šviežio ir kokybiško maisto asortimentą, atitinkantį jų poreikius“, – teigia „IKI“ Viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.

Po rekonstrukcijos parduotuvėje kasdien bus kepamos šviežios bandelės. Pirkėjų patogumui įrengta 1 nauja kasa, dabar iš viso jų bus 3. Parduotuvėje darbuosis 10 žmonių.

Vykdant prekybos tinklo plėtrą, šiemet Vilniuje, Antakalnio raj., adresu Nemenčinės pl. 2, ir Naujamiesčio raj., adresu Geležinio vilko 9 a., buvo atidarytos dvi naujos prekybos tinklo parduotuvės. Iš viso jose sukurta 85 naujos darbo vietos.

„IKI“ yra daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas Lietuvoje. Jam šiuo metu priklauso 238 parduotuvės daugiau kaip 60 – yje Lietuvos miestų. Šių metų prekybos tinklo planuose – intensyvus parduotuvių atnaujinimas bei rekonstrukcijos visoje Lietuvoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: