Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Įkliuvusiam tinklininkui gresia atlyginti beveik 23 tūkst. eurų žalą

Pirmadienį Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai bendradarbiaudami su Viešojo saugumo tarnybos ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais sulaikė asmenį, pagavusį daug žuvies statomaisiais tinklais Nemuno upėje. Už neteisėtai pagautas žuvis jam teks sumokėti beveik 23 tūkst. eurų, paimti du tinklai.

Per reidą aplinkosaugininkai gavo informacijos iš Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, kad Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinės vaizdo stebėjimo kameromis fiksuotas asmuo, traukiantis tinklus į medinę valtį.

Paaiškėjo, kad neteisėta žvejyba buvo vykdoma dviem statomaisiais tinklais, kuriais asmuo sugavo 69 sterkus, 59 karšius ir meknių. Asmeniui gresia iki 300 eurų bauda ir teks atlyginti žalą žuvų ištekliams 22 560 eurų.

„Esame dėkingi Viešojo saugumo tarnybos pareigūnams ir policijos pareigūnams už bendradarbiavimą ir pagalbą sulaikant pažeidėją. O žvejams mėgėjams, primename kad Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklės draudžia vykdyti mėgėjišką žūklę 500 metrų atstumu žemiau Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinės“,– sako Kauno gyvosios gamtos apsaugos viršininkas Darius Jurevičius.

Be to, praėjusį ketvirtadienį aplinkosaugininkai Kauno mariose nustatė dar vieną tinklininką. Pažeidėjas žuvies sugauti nespėjo ir jam gresia iki 300 eurų bauda. Taip pat paimta stiklo pluošto valtis su varikliu ir 6 statomieji tinklai.

Aplinkos apsaugos departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: