Ilgapirščiai nusitaikė į darželinukų tėvų automobilius

Pastaruoju metu Panevėžio mieste ir rajone užfiksuota gerokai daugiau vagysčių iš automobilių. Didelė dalis plėšimų lopšelių-darželių teritorijose. Ilgapirščiai pasinaudoja tėvų, atvežusių atžalas į ugdymo įstaigas, neatsargumu. Rytą skubėdami į darbus, jie neretai transporto priemonėse palieka vertingus daiktus, o pastarieji tampa vagišių grobiu.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono bendruomenės pareigūnai lankė lopšelius-darželius, bendravo su įstaigų darbuotojais ir vaikų tėvais. Skatino niekada nepalikti užvestų automobilių ir asmeninių daiktų juose. Pareigūnai dalijo lankstinukus, aktualia informacija papildė darželių stendus. Ragino prisiminti, kad skubėjimas ir neatsakingas elgesys gali pridaryti didelių nuostolių.

ATSARGIAI – VAGYS!

Pastaruoju metu padažnėjo turto vagysčių lopšelių-darželių teritorijose.

Automobilis – ne parduotuvės vitrina!

Patariame, kaip ir kur palikti savo automobilį:

• Niekada nepalikite raktelio užvedimo spynelėje, net ir labai trumpam išlipdami iš automobilio (pvz., vesdami vaiką į grupę, pildamiesi degalų).
• Įjunkite signalizaciją, o jei jos nėra, įsirenkite.
• Rūpestingai uždarykite langus, užrakinkite duris, bagažinę, stoglangį, net ir trumpam palikdami automobilį.
• Automobilyje nepalikite vertingų daiktų. Beprasmiška šiuos daiktus palikti slaptose vietose, nes vagys žino kiekvieną slėptuvę.
• Niekada automobilyje nepalikite asmens ir automobilio dokumentų, dokumentų su namų adresais ir ypač namų raktais.
• Niekada nepalikite vertingų daiktų bagažinėje.
• Parinkite tinkamą automobilio stovėjimo aikštelę. Ieškokite judrių ir gerai apšviestų stovėjimo vietų (prie pagrindinių gatvių, įrengtų stebėjimo kamerų ir kt.).

 
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: