Intensyvėja gatvių infrastruktūros atnaujinimo darbai

Panevėžyje intensyvėja gatvių infrastruktūros atnaujinimo darbai. Jų eigą apžiūrėjo ir įvertino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas.

„Kaip jau esu sakęs, noriu savo akimis pamatyti, kaip Savivaldybė įgyvendina ar įgyvendina 2007-2013 m. ES paramos, kitomis lėšomis finansuojamus projektus. Taip pat noriu patikrinti, kaip vyksta šiemet planuoti gatvių infrastruktūros gerinimo darbai“, – sako R. Vyžintas.

Kartu su Miesto ūkio skyriaus darbuotojais apžiūrėtas įvažų ir pravažiavimo kelių remontas. Iš ketintų atnaujinti 9 įvažų darbai baigti trijose – iš Statybininkų g. (šalia Nr. 12, 14, 16, 18, 20, 22), lopšelio-darželio „Riešutėlis“ į Parko g.; iš Statybininkų g. (šalia Nr. 13, 15, lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Klaipėdos g. 112, 118, 120); iš Statybininkų g. (šalia Nr. 52, 54, 56), prie Dariaus ir Girėno g. 18, 20, 22, 24, M. Karkos pagrindinės mokyklos.

Pirmosiomis birželio savaitėmis darbininkų sulauks įvaža iš Dariaus ir Girėno g. (šalia Nr. 19, 21, 23, 25, 27, 29), A. Lipniūno progimnazijos, lopšelio-darželio „Papartis“.

Toliau numatytas remontas Nemuno g. (šalia Nr. 31, 31A, 31B, 31C, 31D), KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto; iš Dariaus ir Girėno g. (šalia Nr. 28, 30), M. Karkos pagrindinės mokyklos, Parko g. 65, 67, 69 į Parko g.; iš Parko g. (šalia Nr. 51, 53, 55, 57, 59, 61), lopšelio-darželio „Rugelis“; iš F. Vaitkaus g. (šalia Nr. 4, 6), lopšelio-darželio „Aušra“; iš Statybininkų g. (šalia Nr. 5, 7), lopšelio-darželio „Aušra“.

Iš miesto biudžeto įvažoms remontuoti skirta 200 000 Eur. Kiek realiai darbų bus atlikta, priklausys nuo atliekamų darbų apimties. 3 įvažų atnaujinimas kainavo 92 tūkst. Eur.

Su Statybos ir statinių priežiūros skyriumi administracijos direktoriaus pavaduotojas R. Vyžintas apžiūrėjo, kaip kelininkams sekasi Projektuotojų g., statybininkams – Kultūros ir poilsio parke (pėsčiųjų tiltas) ir buvusiame „Saulutės“ lopšelyje-darželyje (planuojama pritaikyti greitosios medicinos stoties veiklai).

„Sklandžiai vyksta ir iki lapkričio 30 d. turėtų būti baigti darbai Projektuotojų gatvės dalyje (nuo Molainių iki Kniaudiškių g., kartu su sankryža). Bus atnaujinta 385 m gatvės dangos, šaligatvis, atsiras 65 automobilių stovėjimo vietos ir kt. Taip pat iki lapkričio pabaigos turėsime naują, modernų pėsčiųjų tiltą. Beveik įsisavinti ir visi greitosios medicinos pagalbos stoties pritaikymui valstybės skirti 145 tūkst. Eur“, – teigia R. Vyžintas.

Šiuo metu Savivaldybė paskelbė viešųjų pirkimų konkursą žvyruotoms gatvėms asfaltuoti. Norima sutvarkyti 7 gatvių – Šilelio, Saulėtekio, Vijoklių, A. Baranausko, Kirtimų, Miško, Vyturio – atkarpas. Kiek jų bus asfaltuota, paaiškės po viešųjų pirkimų konkurso.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: