Internetinė reklama kavos puodelyje

Technikos stebuklas – neseniai pradėti gaminti puodafonai jau ir Panevėžyje. Tai unikalaus dizaino puodeliai su integruotu mobiliuoju telefonu. Šią naujieną pirmoji Lietuvoje pradėjo siūlyti „Amalkeros leidyba“.

Puodafonas 11 A neeilinis – vienu metu galima gerti kavą ir kalbėti telefonu ar naršyti internete. Poreikis sukurti tokį produktą kilo stebint žmonių įpročių pokyčius. Žinios ir naujienos sparčiai veržiasi į mūsų kasdienybę ir lydi nuo pat ankstyvo ryto, tačiau tuo pačiu norima mėgautis ir puodeliu kavos. Kad būtų patogiau, viską bandyta sujungti į vieną ir produktui prognozuojama puiki ateitis.

Tikimasi, kad greitu laiku be šio išmaniojo produkto daugelis neįsivaizduos ryto biure ar namuose. Juk mėgaujantis kvapnia kava, galima naršyti internete ir nepraleisti pačių naujausių žinių.

„Mūsų redakcija džiaugiasi galimybe tapti šio projekto dalimi ir tuo pat metu neatsiejama rytinės kavos dalimi. Mūsų skaitytojai internete paskelbtas naujienas skaitys tikrai „karštas“, – džiaugiasi dienraštį „Sekundė“ leidžiančios įmonės „ON Media“, vykdomasis direktorius Laurynas Kochanauskas.

Naujieną pristatančios įmonės „Amalkeros leidyba“ komanda mano, kad tai ir puiki dar viena terpė reklamuotis. Gerdamas kavą iš išmaniojo puodelio ir kartu naršydamas internete, žmogus gali sužinoti apie prekes ir paslaugas, taikomas nuolaidas ir panašiai.

„Gauta karšta žinutė gali būti iš tiesų karšta“, – pastebi, kad šią frazę jau galima suprasti ir tiesiogiai įmonės vadovas Alvydas Ivoškus.

Jo teigimu, galima išsirinkti mėgstamos spalvos puodafoną. Šokiruoja tai, kad puodafono ekranas valdomas šaukšteliu, o kaina – prieinama. Pakrauti šį unikalų prietaisą galima dviem būdais – puodafonas akumuliuoja kavos šilumą arba galima krauti iš elektros tinklo tuo pačiu pašildant ir kavą. Primenama, kad prietaiso geriau nekišti į indaplovę ar mikrobangų krosnelę, nes tai pakenks prietaisui. Jei išmanusis puodafonas veikia lėtai ar stringa patartina įdėti daugiau cukraus.

Marta MINSONAITĖ

B1


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: