Internetinė televizija „Laisvės TV” pristato aštrius interviu su politikais

Rugsėjo 11-ąją su intelektualios politinės satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu” debiutavusi žiūrovų finansuojama internetinė televizija „Laisvės TV” šiandien publikai pristato debiutinį laidos „Nori valdyti? Pasikalbėkime apie tai” epizodą. Čia į aštrius klausimus atsakymų ieškojo trys Seimo rinkimams besiruošiantys politikai – Artūras Zuokas, Gintautas Paluckas bei Saulius Skvernelis.

„Nori valdyti? Pasikalbėkime apie tai” – politinių pokalbių laida, kurioje ryškūs Lietuvos politinės scenos veikėjai stoja į akistatą su žurnalistu ir visuomenininku Andriumi Tapinu. Nors kiekvienam politikui karštoje kėdėje „atsilaikyti” reikia vos apie 10 minučių – tai nėra lengva. A. Tapinas jiems yra paruošęs nepatogių klausimų, kandžių replikų ir provokuojančių situacijų.

Pirmame epizode savo politinę viziją ir sugebėjimą reaguoti į pašnekovo spaudimą demonstruoja ilgametis Vilniaus meras, Lietuvos laisvės sąjungos lyderis Artūras Zuokas, Vilniaus tarybos narys, socialdemokratas Gintautas Paluckas bei su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija į Seimą patekti nusiteikęs buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Ši „Laisvės TV” laida bus rodoma kartą per savaitę iki Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų, o viską spalio 9 dieną vainikuos tiesioginė rinkimų nakties transliacija.

„Laisvės TV” – tai internetinė televizija, unikali tuo, kad veikia tik atviru kodu „Youtube” platformoje. Aukščiausio lygio TV profesionalai kuria TV standartus atitinkančias laidas ir svarbiausia – jos prenumeratoriai yra tie, kurie nori matyti kokybišką žiniasklaidą. Prenumeratoriumi gali tapti kiekvienas, pasirinkęs skiriamą sumą, nuo kurios priklauso išskirtiniai prenumeratoriaus privalumai.

Kaip įprasta pagal „Laisvės TV” veiklos modelį, pirmąjį „Nori valdyti? Pasikalbėkime apie tai” epizodą jau vakar galėjo peržiūrėti televizijos rėmėjai „Patreon” platformoje, o šiandien nuo 12 val. jis tapo prieinamas visiems.

Kviečiame pasižiūrėti pirmąją laidos seriją: http://bit.ly/NoriValdyti1


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: