Irūna Puzaraitė tėškė tortą Jonui Nainiui į veidą

Dainininkė Irūna Puzaraitė ne kartą yra deklaravusi meilę savo gimtajai Marijampolei. Tačiau tokių drastiškų veiksmų iš jos nesitikėjo niekas. Gindama miesto garbę mergina laidos filmavime šveitė tortą vienam iš vedėjų – radistui Jonui Nainiui – į veidą.

Tiesa, pirmąja savo auka I. Puzaraitė buvo numačiusi komisijos pirmininką Rolandą Vilkončių. „Šiek tiek įsižeidžiau už ne kokius Marijampolės įvertinimus, todėl noriu už juos atsilyginti Rolandui… seniai norėjau tai padaryti“, – kalbėjo Marijampolės kapitonė, vienoje rankoje laikydama tortą iš lėto artėdama prie apstulbusio R. Vilkončiaus.

Ryžtingai nusiteikusią I. Puzaraitę puolė stabdyti J. Nainys su kolega Rolandu Mackevičiumi. „Irūna, nedaryk to! Padaryk čia geriau“, – sušuko R. Mackevičius, pastatydamas prieš merginą J. Nainį. Ši nedelsė – radisto veidas bemat paniro baltame torte.

Pasirodo, tai buvo dar viena radistų provokacija – vaikinai čia pat įjungė įrašą, kuriame dėl jos ir tarėsi su I. Puzaraite. Už atliktą užduotį jai buvo pažadėta papildoma širdis, tačiau pirmoji sąlyga buvo minutei įsisiurbti į lūpas kitam komisijos nariui – kandžiajam Giedriui Drukteiniui. „Gerai, pasirašau…“ – sutiko I. Puzaraitė, tačiau girdėdami jos nerimą, vaikinai pasiūlė antrą pasirinkimą – torto metimą į R. Vilkončių.

„Ką aš žinau, kaip aš būsiu nusiteikusi – jei būsiu užsivedus, tai norėsiu bučiuot Drukteinį!” – juokėsi dainininkė. Kaip į tokius jos veiksmus reaguos komisijos nariai? Nenuostabu, kad I. Puzaraitė demonstravo ryžtą kovoti iki galo – šį sekmadienį 19.30 vienas iš miestų su žaidimu turės atsisveikinti, o atlikėja laidoje ne kartą kartojo bijanti, kad tai greičiausiai bus Marijampolė. Palaikykite savo miestus skambučiais – artėjant finalui svarbus kiekvienas balsas!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: