Iš Airijos atskridusį chuliganą pasieniečiams teko tramdyti jėga ir antrankiais

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė Marijampolės rajono gyventoją, atskridusį iš Airijos. Vyras, įtariama, buvo padauginęs alkoholio. Už chuliganišką elgesį atvykimo terminale VSAT pareigūnams jį teko tramdyti jėga ir antrankiais.

Pirmadienį apie 22 val. Kauno oro uoste tarnaujantys pasieniečiai iš čia dirbančių tarnybų gavo pranešimą apie incidentą atvykimo terminale. Tarp iš Airijos sostinės Dublino atskridusių keleivių buvo, įtariama, neblaivus ir chuliganiškai besielgęs vyras. 36-erių Marijampolės rajono gyventojas kabinėjosi prie žmonių, triukšmavo, plūdosi, šlapinosi viešoje vietoje ir elgėsi neadekvačiai.

Pasieniečiams atskubėjus į incidento vietą jis nevykdė VSAT pareigūnų reikalavimų, nekreipė dėmesio į paliepimus nusiraminti. Dėl to pasieniečiai panaudojo jėgą ir agresyvų keleivį sulaikė bei surakino antrankiais. Vyras buvo atvesdintas į VSAT tarnybines patalpas ir uždarytas į laikino sulaikymo kamerą.

Kiek vėliau atlikus formalumus sulaikytąjį pasieniečiai perdavė į oro uostą atvykusiems Kauno policininkams, kurie tirs šį incidentą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: