Autorės nuotr.

Iš ,,Poezijos pavasario“ šventės ,,Žemynos“ jaunosios poetės parsivežė ir padėkas, ir diplomą

Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijos  jaunosios kūrėjos Aistė Židonytė, Ema Samėnaitė, Dominika Usevičiūtė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Aušros Vaitkienės paskatintos, dalyvavo respublikiniame poezijos konkurse, kurį tarptautinio poezijos festivalio ,,Poezijos pavasaris“ 60-mečiui ir Borutaičių draugijos veiklos 30-mečiui paminėti organizavo Borutaičių draugija, ir buvo pakviestos į poezijos šventę ,,Tėviškės pasviečiai“, vykusią  rašytojo, poeto Kazio Borutos sodyboje Ražiškių kaime gegužės 14d.

Šventėje savo eiles skaitė žymūs lietuvių poetai ir jaunieji poezijos kūrėjai, atvykę iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.  Skambėjo daug gražių dainų. Poetė, prozininkė, muziejininkė Aldona Ruseckaitė pasidalino savo prisiminimais apie  pirmuosius ,,Poezijos pavasarius“. Renginyje daug gerų žodžių buvo pasakyta apie  festivalio ,,Poezijos pavasaris“ sumanytoją  didį poetą Justiną Marcinkevičių.

Šventės pabaigoje buvo apdovanoti poezijos konkurso laureatai.  Laureate tapusi ,,Žemynos“ jaunoji poetė Dominika Usevičiūtė buvo apdovanota Diplomu ir Kazio Borutos knyga ,,Baltaragio malūnas‘‘. Konkurso dalyviams buvo įteikti Padėkos raštai. Neliko nepagerbti,  nepasveikinti ir jaunųjų kūrėjų mokytojai.

Saulėtą žydinčią dieną klausydamiesi eilių ir dainų visi šventės dalyviai pajuto Poezijos paukštės plazdenimą.

Aušra Vaitkienė, 

Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: