Iš švenčiančio Kauno – specialiosios LRT transliacijos

Šį šeštadienį, gegužės 23 d., Kaunas švenčia 612-ąjį gimtadienį. Tiesa, dėl karantino miesto gimtadienis bus švenčiamas kiek kitaip negu įprastai – renginiai vyks gatvėse, skveruose ir kiemuose, kad kauniečiai juos galėtų stebėti pro savo namų langus. Šventinę nuotaiką mieste kurs ir LRT radijo programos LRT KLASIKA bei LRT OPUS laidų kūrėjai, rengsiantys tiesiogines transliacijas iš įvairių Kauno vietų.

Nuo 11 val. LRT KLASIKA specialias pokalbių laidas apie Kauną transliuos iš skvero šalia Kauno valstybinio muzikinio teatro. Klausytojų laukia pokalbiai apie miestą, muzikiniai sveikinimai ir reportažai iš įvairių tądien vykstančių renginių ir pasirodymų Kauno kiemuose. LRT KLASIKOS tiesiogines transliacijas bus galima ne tik klausyti, bet ir stebėti portale LRT.lt arba „Kultūra su LRT“ paskyroje „Facebook“ platformoje. Transliacijas ves Gabija Narušytė, Indrė Kaminckaitė ir Rasa Murauskaitė.

Vakare per visą Laisvės alėją nusidrieks saugiu atstumu išrikiuoti staliukai, prie kurių kauniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami šventinės vakarienės. Vakarienei įsibėgėjus nuo 19 val. radijo stotis LRT OPUS kartu su Kauno muzikiniu klubu „Lizdas“ miestui dovanos trijų valandų muzikos programą. Didžėjų pasirodymus praeiviai galės stebėti KAUNAS 2022 biuro languose (Laisvės al. 36), jų pasirodymai bus tiesiogiai transliuojami per LRT OPUS, LRT OPUS „Facebook“ paskyroje ir LRT.lt portale.

LRT.lt portale taip pat vyks tiesioginės transliacijos iš švenčiančio miesto gatvių ir kiemų ­– bus transliuojami Kauno fortepijoninio trio, Kauno bigbendo, šokio teatro „Aura“, muzikos grupės „Baltic Balkan“ pasirodymai.

LRT KLASIKA

11.05 val. reportažas „Kauno pilis. apie Kauno gimtadienio nustatymo aplinkybes ir ką gi mes čia švenčiame“. Pokalbis su profesoriumi Jonu Vaičenoniu. Transliacija per LRT KLASIKĄ.

11.15 val. pokalbis „Iš laikinosios į kultūros sostinę“. Transliacija per LRT KLASIKĄ, vaizdo transliacija portale LRT.lt bei „Kultūra su LRT“ Facebook paskyroje.

12.10 val. reportažas „Vaikų literatūros muziejus. kaunietiškų pasakojimų skaitymai ir pažintis su Daktaru kripštuku ir Juliumi Kaupu“. Transliacija per LRT KLASIKĄ.

12.20 val. pokalbis „Koks XXI a. Kauno muzikinis kraštovaizdis?“ Transliacija per LRT KLASIKĄ.

12.53 val. Kauno styginių kvarteto pasirodymas. Transliacija per LRT KLASIKĄ.

13.05 val. reportažas „Menininkų namai. Putvinskio gatvės diena kaip atskiras inkliuzas bendroje miesto šventėje“. Transliacija per LRT KLASIKĄ.

13.15 val. pokalbis „Įsimintiniausias Kauno menininkas Gildas Aleksa. tarp populiariosios kultūros ir pogrindžio“. Transliacija per LRT KLASIKĄ, vaizdo transliacija portale LRT.lt bei „Kultūra su LRT“ Facebook paskyroje.

13.30 val. pokalbis „Nepriklausomas menas Kaune – ar jam yra erdvės?“. Transliacija per LRT KLASIKĄ, vaizdo transliacija portale LRT.lt bei „Kultūra su LRT“ Facebook paskyroje.

13.53 val. apibendrinantis vedėjų pokalbis apie šventę ir kultūros kiemus. Transliacija per LRT KLASIKĄ.

LRT OPUS

19 val. Žilvinas Roads (Lizdas)

20 val. Ton Globiter (Lizdo akademija)

21 val. Lukaševičius (LRT OPUS)

Tiesioginės transliacijos LRT OPUS eteryje, portale LRT.lt bei vaizdo transliacija LRT OPUS „Facebook“ paskyroje.

Radijo stočių LRT KLASIKA ir LRT OPUS galima klausytis ir internetu, portale LRT.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: