Nuotraukoje – žvejį išgelbėję Kaišiadorių PGT skyrininkai Rimgaudas Česonis ir Darius Lekavičius (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyriaus nuotr.).

Išgelbėtas skendęs žvejys

Sekmadienio naktį, 2.21 val., buvo gautas  pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Darsūniškio kaime, Nemune skęsta ir pagalbos šaukiasi iš valties iškritęs vyras. Pirmieji į nelaimės vietą atvykę Kruonio ugniagesiai valtimi nusiyrė nuo kranto, tačiau net ir su prožektoriais nieko negalėjo įžiūrėti. Netrukus jiems į pagalbą atskubėjo Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai.

„Mums atvykus, pagalbos šauksmo nebesigirdėjo. Žvejai tik nurodė kryptį, iš kur jis sklido, – sakė Kaišiadorių PGT skyrininkas Rimgaudas Česonis. – Laimei, kad vyro pagalbos šauksmą girdėjo kiti žvejai ir iškvietė pagalbą. Su skyrininku Dariumi Lekavičiumi sėdome į motorinę valtį ir pradėjome paiešką. Maždaug už 130 metrų pastebėjome tuščią valtį, manėme, kad jau nebespėjome, tačiau priplaukę arčiau pamatėme, kad žmogus paniręs po vandeniu, o jo kojos įstrigusios guminėje valtyje.“

Sušalęs ir pavargęs žmogus buvo ištrauktas iš vandens, parplukdytas į krantą ir perduotas ten jau laukusiems medikams. Pasak R. Česonio, vyras buvo silpnas, tik patvirtino, kad valtyje buvo vienas. „Vandenyje jis prabuvo apie valandą, nes nuo mūsų tarnybos iki nelaimės vietos buvo apie 30 km. Jį išgelbėjo tai, kad jis dėvėjo specialius termodrabužius ir gelbėjimo liemenę,“ – sakė skyrininkas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: