Išmanių šiauliečių namams – naujos kartos „Teo“ salonas

IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ Šiauliuose atidarė pirmąjį Šiaurės Lietuvoje naujos koncepcijos „Išmaniųjų namų su „Teo“ saloną. PC „Akropolis“ įsikūrusi klientų aptarnavimo erdvė apjungia šiuolaikinių namų aplinkos jaukumą ir pažangiausių technologijų paslaugas.

Pirmoji Šiaurės Lietuvoje naujos koncepcijos „Teo“ klientų aptarnavimo erdvė atspindi bendrovės siekį pateikti lengvai valdomas šiuolaikines technologijas ir pramogas. „Išmaniųjų namų su „Teo“ esmė – paprastumas, aiškumas ir patogumas klientams. Namų aplinką primenančiame salone šiauliečiai galės susipažinti su integruotomis paslaugomis – išmaniąja „Teo“ televizija, išmaniaisiais prietaisais ir namų įranga.

„Šiauliai yra technologiškai pažangus miestas, kuriame patogu ir gera gyventi. Miestiečiai yra aktyvūs, veiklūs ir mėgsta pramogas. Atidarydami naujos kartos „Teo“ saloną mieste ateiname pas klientus su jų lūkesčius atitinkančiais sprendimais gyventi šiuolaikiškai ir patogiai“, – sako Vaidas Dominauskas, „Teo“ Šiaurės regiono pardavimų vadovas.

Naujasis „Teo“ salonas šiauliečius pasitinka ne tik unikaliu interjeru, bet ir specialiais kvapais, muzika ir nuolat kintančiu apšvietimu. Šiemet iš viso „Teo“ planuoja atnaujinti arba naujose vietose atidaryti daugiau kaip 10 salonų. Įmonė per artimiausius porą metų į atsinaujinimą ir naujus salonus numatė investuoti 1 mln. eurų.

Šiauliuose veikiantis pagrindinis „Teo“ IT pagalbos padalinys yra labai svarbus visos Lietuvos mastu. 24 valandas, 7 dienas per savaitę veikianti „Teo“ IT pagalbos tarnyba aptarnauja ir konsultuoja bendrovės klientus iš visos Lietuvos. Keturios IT specialistų komandos iš Šiaulių visoje šalyje prižiūri beveik 9000 verslo klientų kompiuterinių darbo vietų. Tai yra didžiausia tokio tipo IT pagalbos tarnyba Lietuvoje. Didžioji dalis joje dirbančių „Teo“ specialistų yra baigę Šiaulių universitetą.

Nors telekomunikacijų ir mokamos televizijos rinka Lietuvoje pernai traukėsi, „Teo“ klientų skaičius augo. Klientų, besinaudojančių šviesolaidiniu „Teo“ internetu skaičius pernai išaugo 11 proc. ir viršijo 200 tūkstančių. Pasiūlius patogesnį „Išmaniosios „Teo“ televizijos“ meniu ir papildomų paslaugų, IPTV klientų skaičius pernai didėjo beveik ketvirtadaliu – iki 130 tūkstančių.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: