Išrinktas seksualiausias barzdočius

Barzdotas vyras – stilingas vyras. Niekas nesiginčys, kad šiuo metu barzda – itin populiarus daugelio vyrų aksesuaras. Tačiau, kokia barzda gražiausia, kam iš žinomų ir mėgstamų barzdočių ji tinka labiausiai? Seksualiausio barzdočiaus rinkimai TV6 televizijos feisbuko paskyroje baigėsi visiškai netikėtu rezultatu.

TV6 televizijos žiūrovai balsuodami feisbuke rinko seksualiausią barzdočių. Pasirinkti buvo galima iš keturių žavingų vyrų: Džordžo Klunio, Bredo Pito, Deivido Bekhemo ir ketvirtojo, kiek netikėto varianto – Baradač‘iaus, kuris TV6 žiūrovams geriausiai pažįstamas iš rusiško humoro serialo „Naša Raša“. Baradač‘ius išsiveržė į priekį jau pačioje balsavimo pradžioje. Tiesa, už jį dažiausiai balsuodavo vyrai, tačiau vėliau atotrūkis tapo toks didelis, kad galima drąsiai teigti, jog šis personažas patinka tiek vyrams, tiek moterims.

Seksualiausio barzdočiaus rinkimuose Baradač‘ius surinko 1000 balsų, Džordžas Klunis – 226, Deividas Bekhemas – 139, o Bredas Pitas – vos 55 balsus. Turbūt balsavimo rezultatai tik įrodo, kad seksualiausias vyro bruožas – humoro jausmas, o jeigu šalia jo dar ir graži barzda – bet koks titulas pasiekiamas.

Nuo kovo 6 d. 21 val. per TV6 prasideda naujas serialas „Baradač’ius“. Riazanėje gyvenantis Aleksandras Baradač’ius dirba apsaugininku, tačiau nė viename darbe dėl savo išsidirbinėjimų neišbūna ilgiau nei tris dienas.

Seksualiausio barzdočiau nuotykiai jau šį vakarą 21 val. per TV6.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: