2TV nuotr.

Ištekėjo 2TV laidų vedėja Monika Maluškaitė

Gražią ir saulėtą rugpjūčio 4-tiosios dieną, Šv. Jonų bažnyčioje žiedus sumainė  laidos „Monikos užkulisiai“ ir „Merginos prie vairo“ laidų vedėja Monika Maluškaitė ir jos mylimasis Dainius Čeplinskas. Nuo mokyklos suolo kartu esanti pora neslėpė jaudulio nuo pirmųjų žingsnių į bažnyčią.

Nuotakos prie altoriaus laukęs jaunikis su šypsena pasitiko visus svečius skambant populiariausioms lietuviškoms ir sakralinėms meilės giesmėms.  Šventėje netrūko dailiai pasipuošusių poros artimųjų ir kolegų.

Nors naujasis televizinis sezonas jau aktyviai pradeda pasiruošimą pirmiesiems filmavimams, pasveikinti kolegės atvyko ir URBS TV prodiuserinės kompanijos direktorius Andrius Urbanavičius

„URBS TV kolektyvas yra viena didelė šeima, kartu auganti šeima. Su kiekvienu projektu mes vis tvirtėjame ir stiprėjame kaip kolektyvas, tad praleisti tokių svarbių šeimos akimirkų negalėčiau. Džiaugiuosi, kad nors darbų tempas yra milžiniškas, mano komanda, šeima spėja ne tik tuoktis, bet ir vaikus gimdyti. Per pastaruosius metus sulaukėme net dviejų, kaip sakome „Urbsiukų“, tad galiu tik džiaugtis kartu su jais“, – besidžiaugdamas kalbėjo prodiuseris Andrius Urbanavičius.

Švente pasidžiaugti atvyko ir Monikos kolegė Marija, su kuria jos filmuojasi 2TV laidoje „Merginos už vairo“ ir dirba prie LNK laidos „Šeškinės 20“. Marija paatviravo: „Monikos atsidavimas darbui yra nerealus. Likus kelioms valandoms iki ceremonijos gavau iš jos žinutę apie laidos „Šeškinės 20” filmavimo laikus. Matyt, sėdėdama grimo kėdėje ji taip malšino jaudulį“.

Po ceremonijos jaunieji visus kvietė į vidinį kiemelį pasivaišinti ir išvyko į fotosesiją. Monika pasirinko vyro pavardę ir tapo Monika Čeplinskiene.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: