TV3 nuotr.

Istorijų apie nusikalstamą Lietuvos pasaulį gerbėjams – visos serialo „Gaujų karai“ dalys

90-ųjų Lietuvoje nepamirš niekas. Tai – istorinių įvykių ir politinių intrigų kupini metai, kai suklestėjo ir kita, tamsioji pusė – kriminalinis pasaulis. Būtent į tokį jau nuo sausio 3-iosios žiūrovus nukels ir TV6 kanalas, pirmadienio-ketvirtadienio vakarais pristatysiantis visas serialo „Gaujų karai“ dalis, įkvėptas nusikalstamo pasaulio ir grėsmingiausių šalies nusikaltėlių paslapčių.

Pradedant pirmąja serialo dalimi „Gaujų karai. Smaugliai“, baigiant paskutine ir naujausia „Gaujų karai. Ledlaužis“, šių nusikaltėlių pėdomis ir jų pasakojamomis istorijomis bus pakviestas sekti ir kiekvienas žiūrovas.

Anonsas: https://bit.ly/3X32qP9

Net 6 serialo dalys nukels į netolimą praeitį – tuos laikus, kai šalį purtė skirtingos kriminalinės nusikaltėlių grupuotės. Tų metų iš atminties ištrinti neįmanoma, tačiau iki šių dienų daugelis apie šiuos veikėjus kalba atsargiai, su kone kiekviename žodyje jaučiama baime. Tačiau visų šių grupuočių nepamiršta niekas. O ir jų gyvenime, kaip paprastų mirtingųjų, būta visko – meilės ir skausmo taip pat. Sukrečianti ir tikroviška Lietuvos kriminalinių gaujų istorija – jau nuo šio vakaro.

Gaujų karai. Smaugliai. 

Serialas nukels į vieną pavojingiausių laikmečių Nepriklausomos Lietuvos istorijoje – 90-uosius. Daugelis veikėjų čia – artimi tikroms tuo metu gyvenusių ir veikusių kriminalinio bei politinio pasaulio asmenybėms, o siužeto centre nusikalstama grupuotė – Dadjanių šeima – bet kokiomis priemonėmis siekianti plėsti savo įtaką ne tik Vilniuje, bet ir visoje šalyje. Žiūrovų laukia sukrečianti istorija apie nusikalstamą pasaulį, asmenines dramas ir skaudžius pasirinkimus, žmogišką tragediją bei meilės vingius. Režisieriaus Sauliaus Balandžio kriminalinėje dramoje vaidmenis atlieka pažįstami kino bei teatro aktoriai: Aleksandr Špilevoj, Mykolas Vildžiūnas, Liubomiras Laucevičius ir kt.

Gaujų karai. Princai

Antroji serialų apie nusikalstamas Lietuvos grupuotes dalis nukels į Šiaurės Lietuvą bei pasakos apie Šiauliuose veikusią nusikalstamą grupuotę, vadinamą „Princais“. Nusikaltėliai rezga labai pelningo krovinio pardavimą, bet jų gretose atsiranda perbėgėlis, Kauno „Dantistų“ gaujos narys Čižas (akt. A. Storpirštis). Princas (akt. T. Gryn) kartu su Broliu (akt. Ž. Tratas) ketina patikrinti Čižo lojalumą, tačiau nė nenutuokia, kas iš tikrųjų suardo kruopščiai planuotą operaciją. Kas nutekina Princų gaujos paslaptis policijos pareigūnei Irmai (akt. N. Janičkina)? Kur dingsta pas Princus turėję atsidurti pinigai už krovinį?

Gaujų karai. Karveliai

90-aisias Biržuose iš tiesų siautėjo nusikalstama grupuotė, kurią sudarė vaikystės draugai, skambiu pavadinimu – „Pašto karveliai“. Būtent šiame mieste pasitaikė ir pirmasis turto prievartavimo atvejis po 90-ųjų, tad „Pašto karvelių“ gaują neatsitiktinai būtų galima laikyti to meto turto prievartavimo pionieriais. Vagystės, kontrabandos – jiems buvo nesvetimi visi didžiausią pelną nešę to laikmečio nusikaltimai. Pagrindinis istorijos veikėjas – Andrius Bimba (akt. K. Kasperavičius), po 7 metų, praleistų kalėjime, grįžta į gimtuosius Biržus. Vaikinas iškart atsiduria absoliučiai pasikeitusiame pasaulyje, kuriame kiekviena diena – kruvina kova už būvį, o jo šeima nuolat patiria reketą. Nors Andrius ir nenori susieti savo gyvenimo su kriminaliniu pasauliu, jam nepavyksta to išvengti. O kur dar skaudžios netektys ar su „karvelių“ lyderiu susidėjusi buvusi mylimoji…

Gaujų karai. Šešėliai

Šioje serialo dalyje žiūrovai išvys platesnį nusikalstamų grupuočių ratą Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei jų tarpusavio santykius. Laukia intriguojantis pasakojimas apie nelegalaus verslo sritį ir narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. Ankstesnėse serialo dalyse matytas Maksas Dadjanis (akt. A. Špilevojus) grįžta su nauja tapatybe, tačiau vedinas to paties tikslo – užvaldyti visus nelegalius Vilniaus verslus. Norėdamos sukontroliuoti nevaldomą nusikaltėlių siautėjimą, Lietuvos specialiosios tarnybos taip pat nesnaudžia: imituoja nusikalstamos veiklos modelį ir į gaujų karų žaidimą pasiūlo įsitraukti bausmę atliekančiam Andriui Bimbai-Varnui (akt. K. Kasperavičius). Be to, kaukaziečių nusikalstama grupuotė taip pat nelieka nuošalyje ir agresyviai sprendžia savuosius reikalus. Su kokia sąlyga Varnas sutinka dirbti ypatingajam skyriui? Ko nepasidalina įtakingiausi Vilniaus nusikaltėliai?

Gaujų karai. Klampios pėdos

Pasak režisieriaus Ramūno Rudoko, šis sezonas – tikras rokenrolas. Serialo veiksmas rutuliosis padidintos kriminalinės rizikos zonoje – Lietuvos uostamiestyje. Gudrus ir kerštingas Baksas (akt. Š. Datenis) yra šio kriminalinio pasakojimo ašis, aplink kurią sukasi ir klimpsta tiek kriminalinio pasaulio atstovai, tiek ir teisėsauga. Jis – neprognozuojamas, linkęs į psichozę, net beprotybę, visada pateisinantis savo kraupiausius sprendimus ir veiksmus, norintis sukoncentruoti visą nusikalstamą veiklą tik savo rankose, manipuliuojantis visais žmonėmis ir dėl to neturintis draugų. Ar svarbu siekti tikslų, kai neturi su kuo dėl jų džiaugtis? Ar atneš palaimą nusikalstamais būdais įgyti prabanga ir turtai? O gal išdavystės ir melas sugrįš pražūtingu bumerangu?

Gaujų karai. Ledlaužis.

Tikrų įvykių įkvėpta dalis pasakos apie buvusį Klaipėdos kriminalinį autoritetą – Vilką. Užsitraukęs teisėsaugos nemalonę, jis pasprunka į saulėtąją Ispaniją, kurioje žingsnis po žingsnio ima skintis kelia ligi narkobarono titulo. Lietuvoje likę parankiniai tampa jo kūjais jėgos reikaluose, o ir pats Vilkas nesnaudžia: gudriai manipuliuodamas žaidžia žaidimą su itin pavojingais Ispanijos lietuvių nusikaltėliais. Visą šį procesą atidžiai stebi Lietuvos kriminalinė policija, ruošdamasi operacijai „Ledlaužis“. Vilką nuo teisiamųjų suolo skiria tik vienas neatsargus žingsnis… Seriale pagrindinius vaidmenis atlieka Marius Jampolskis, Ineta Stasiulytė, Albinas Kėleris, Telman Regivom, Darius Gumauskas ir kt.

Serialą „Gaujų karai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 21 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: